Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek/kedvenc...

Ki a kedvencetek/kedvenc párosotok az Ázsia Expressz című műsorban?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
csupa nagyon ellenszenves ember van egy nagyon unalmas műsorban
2017. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

aki így áll hozzá, az nyilván nem is nézi, akkor meg minek mond ír) véleményt???

értelme nem volt, csak hogy hozzászólhass, de kár volt.

még jó, hogy ez csak egy vélemény volt, és nem tény.


Kárpátiék nagyon gáz páros, mind a ketten.

Rebekából nem tudom, hogy lett szépségkirálynő... ja de, tudom. Az apja rettenet, az a tánc...


Németh Lajos... mint aki egy másik bolygóról jött... :)


Csilla butuska, de legalább nem bunkó.

Ellentétben a társával, aki az Edina társához hasonlóan ritka bunkó. Mindkét pasi megalázza a nőt, aki állítólag az élete párja. De ahogy bánnak, beszélnek velük, az szégyen. Talán csak a kameráknak szól, de a 2 nő helyében ezt nem tűrném.


A grófnő-Katinka páros eddig nem sok vizet zavar, ahogy Nelli-Enikő sem.


Berki hozza a szokásost, vagy szórakozik rajta vki, vagy utálja, én az előbbi. Nem kedvelem, de legalább lehet rajta mosolyogni.


Aki eddig pozitív, az számomra Ambrus Attila, teljesen normális, egyelőre neki(k) drukkolok.

2017. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Magánügye mit ír véleménynek az 1es válaszoló , te vagy ezen fennakadva a semmire . Gagyi sablonos műbalhés dögevős kiszavazós tré kupac . Az a nevetséges hogy bomba macaként meg szépségkirálynőként futtatott átlag némberekkel van tele a tv . Tetkós alvilági figura másolatok és futtatott fazonok között a Viszkis aki nem cukiskodik . Lajos akkor lenne arc ha a műcsöcs partner szutykot elhajtaná a retekbe de hát annyira málé hogy ezt nem teszi meg . Az élet komolyabb kihívás és érdekesebb mint ez a szánalom .
2017. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%
Katinka Zita egyenlőre.
2017. nov. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

fennakadva nem voltam rajta, de tény, hogy értelme ne volt.


senki nem mondta, h ez a műsor majd túlszárnyalja az életet.

nem is ez a célja.

szórakoztatni akar arra az 1-1,5 órára.

ez sikerül is, különben már az első hét után levették volna a műsorról, h senki nem nézné.

2017. nov. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!