Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bűn éjszakája című filmben...

A bűn éjszakája című filmben a végén a betörő szomszédokkal ti mit kezdtetek volna?

Figyelt kérdés
Én lőttem volna.

2016. nov. 24. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs fegyverem és lőni sem tudok, így nehezen tudtam volna bármit is csinálni velük. Valószínűleg elbújtam volna valahova.
2016. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

1-es ha nem láttad a filmet ne válaszolj

nyilván én is lelőttem volna, de amúgy akkora alaptalan kreténség az egész film, az ötlet hogy elszabadul a pokol az jó, de ha ilyesmit hoznának törvénybe annak semmi értelme nem lenne és 100% hogy forditva sülne el a dolog, rémidegesitő volt, meg az is, hogy a filmben félpercenként újraismétlődtek a dolgok -jumpscare, aztán majdnem meghal vki de mégsem, és ez megy végig, ahol a végén alig birtam ki, hogy mostmár végignézzem a filmet

senkinek nem ajánlom az égvilágon :')

2016. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!