Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudnám a RENGETEG...

Batragramzadarma kérdése:

Hogyan tudnám a RENGETEG reklámot kiirtani a tv-ből?

Figyelt kérdés
reklám
2017. dec. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedelmi csatornán futó reklámra gondolsz? Sehogy, vagy pedig ne nézd őket. Más forrásból is elérhető a tartalmuk, például felteszik a saját weboldalukra a saját készítésű műsoraikat, ott reklám nélkül nézheted. A kereskedelmi csatorna a reklámbevételből él, így az nem fog eltűnni róla.
2017. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kikapcsolod...
2017. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő technikai felszereltséggel lehetséges. Én régebben úgy csináltam, hogy olyan szolgáltatót választottam (korábban Hello HD, Mindig TV Extra, UPC Direct, jelenleg kábeles Digi), ahol lehetőség van saját set-top-box használatára, mindenképp olyanra amellyel számítógépen is lejátszható, megvágható a műsor. Mivel ezek az STB-k lehetőséget biztosítanak, hogy a műsort felvedd pendrive-ra vagy külső merevlemezre, a megnézni kívánt műsort felvettem (időzített felvétellel otthon sem kell lenni), számítógépen kivágtam a reklámokat, ajánlókat és úgy néztem meg másnap a műsort. Az STB lejátszani is tud.


Mostanra azonban egyszerűbb letölteni, vagy megnézni valamilyen videómegosztón, vagy a tévécsatorna saját oldalán, jelenleg még reklám nélkül. A TV2-csoport csatornáinál a műsorok nagy részét a honlapon is meg lehet nézni, az RTL Moston sincs a műsor közben reklám.

2017. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, az IPTV jó megoldás erre.
2017. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A tv-m hála jó minőségű mert egy pendrive-ra felveszi a beállitott műsort csak az egyik kereskedelmi adón annyit csúsztak a múltkor is,hogy lemaradt a műsor vége pedig hosszabb időt állitottam be.

Persze régebben is volt reklám meg kell is de anno óránként volt utána jött 40 percenként most már éppen 20 perc eltelte után jön a reklám sőt egy két szórakoztató műsorba már 6-8 perc után reklám ez már enyhén szólva dühitő.Egyszerűen bármikor bekapcsolom a masinát 10-ből 8 szor reklámba csöppenek ja és persze a másik adón is ugyanakkor.Nem vagyok tv függő de miért kell vacsora alatt is az inkontinencia,hasmenés stb gyógyszer reklámokat nézni?

Tudom hogy ebből élnek (mellesleg qva jól)de álljon már meg a menet!

Elkezdődik egy film pl 21 órakor és képesek 23 vagy 23-30 óráig elnyújtani mint a rétest a qva reklámokkal.

Megvallom erősen bosszant és ezek után hiába bombáznak miden féle ajánlatokkal maradok a hagyományos 8-9 földfelszini adásnál mert a többinél is orrba szájba reklám lenyomják a torkodon ha akarod ha nem és még fizess is érte..........na ne!

Az agyament török,indiai,spanyol stb filmektől amiből vettek vagy 4 vagonnal kicsipézé na azoktól álla szőr a hátamon.

Egyáltalán minek adnak műsort?Legyen 24 órában reklám és ennyi,aki reklámot akar nézni az nézze orrvérzésig és a kkor a jó reklámokat nem kell megszakitani ilyen idétlen filmbejátszásokkal.

Ahogy nagypapám mondaná:nem az a kimondott szar de megközeliti!

2017. dec. 18. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!