Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lányok ti szoktátok nézni az...

Lányok ti szoktátok nézni az Éjjel Nappal budapestet? Ha igen miért? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
köszi!
2017. dec. 22. 14:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem. Ilyen idióta műsorokat még akkor sem néznék ha lenne TV-m.
2017. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Régebben néztem.

Értelmiségi családba (mármint tanult jelentésében) születtem, valamint nem is olyan régen kezdtem az egyetemet. Ennek ellenére néha jól lehet rajta szórakozni, teljesen kikapcsolja az embert. Viszont egy bő 2 éve már nem nézem. Nem hiányzik, tényleg csak azért néztem régen, mert kivett a mindennapokból - szóval nem ebből vettem a mintát, példaképeket. El tudtam különíteni a valóságtól, így nem okozott gondot. Szerintem a problémák akkor kezdődnek, mikor valaki úgy nézi, hogy egyetért azzal, ami benne van, és azt átülteti a mindennapjaira, miközben ez csak egy szórakoztatóműsor.


Értelmet tényleg ne nagyon keress a műsorban (legalábbis amikor utoljára láttam, akkor így volt).

2017. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenkivel, aztán a nagy karácsonyi nyálas összeborulás? Hát hallod, meghagyom a kétosztályosoknak.
2017. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!