Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek mennyi volt a maximum...

Nektek mennyi volt a maximum összeg amit egy álmod megvalósítására költöttél?

Figyelt kérdés

Nekem van egy álmom.

Az esélyeim, hogy meg tudom valósítani jelenleg 5 a 100-hoz.

Az álmom, hogy egyszer saját rendszeres TV műsort fogok vezetni és abból jön a telljes havi jövedelmem 90%-a.


Lépcső fokonként szeretnék ehhez előre jutni. Jelenleg ott tartok, hogy van egy zseniális szórakoztató, kreatív evő verseny projektem.

Ha ennek a projektnek a bemutatója elkészül és napvilágot lát, onnantól új Definíciót kell létrehozni arra a kifejezésre, hogy "hamburger evő verseny".

Onnantól kezdve, ez a rendezvény nem lesz egyenlő az alacsony színvonalú hamburgerekkel, vagy épp a lehetetlenűl csípős hamburger kihívásokkal.

Onnantól minden megváltozik ebből az irányból.


Reformációt hozok létre, mert olyan kreatív ötletem lett, hogy a világon senkinek nem jutott még ilyen eszébe, hogy ezt így is lehetne csinálni, pedig roppant egyszerű.


Ennek a projektnek az elkészítésébe jelenleg 240.000ft-ot kalkuláltam, és ez még csak a bemutató.

Siker történetről álmodom, és hiszek benne, hogy sikerülni is fog.


Ti mennyi munkát és pénzt vagytok hajlandóak az álmaitokba fektetni?



2018. febr. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvekre többet költöttem az általad írtnál.
2018. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már legalább másodszor látlak itt az evőversenyes reformációddal, privátban dobhatnál pár részletet, mert kezdek kíváncsi lenni :D
2018. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapásból egyáltalán felmérted lenne-e igény ilyen műsorra? Mert oké, beleölsz 240 ezret, de lehet a kutyát se fogja érdekelni. Emiatt kockázatos ez, nagyon sokan próbálkoztak már előtted ugyanilyen nagy lelkesedéssel.
2018. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én jelenleg 500 ezret költöttem a projektjeim megvalósítására de még durván az elején tartok. :D

Pár milliót befektetek, de ha minden a tervek szerint halad akkor vissza fog jönni passzív jövedelemként. :3

2020. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!