Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai Cartoon Networkről?

Figyelt kérdés
Most olyan idióta rajzfilmsorozatok vannak,hogy az valami borzalmas! Oda se kapcsolok már. 2014-ig jó volt de utána meg rosszabb lett. Hová lettek a nosztalgikus mesék?? Néztem a műsorrendet és csak azok az erőszakos mesék mennek. Egy régi mese sincs! Verekedések... erre kell tanítani a gyerekeket. Én csak az újakból szeretem:Parkműsor,Gumball,Medvetesók. Úgy látszik hamarosan a CN felmondja a szolgálatot. Mert már egyre rosszabbak mennek.

2018. ápr. 22. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Előtted egy generáció pont ugyanezt mondta az újakra, és előttük még egy generáció ugyanezt, akiknek még le sem szinkronizálták a klasszikus rajzfilmeket. Mivel folyamatosan változnak a trendek, valakinek mindig lesz nem tetsző tartalom. Gyerekek viszont mindig lesznek akik majd nézik.
2018. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én emlékeim is megszépültek, futólag visszagondolva jók voltak, de ha komolyabban belegondolok, hogy mik mentek akkor..... Egyáltalán nem jobbak. :,) Ren és Stimpy? Tom és Jerry? Jajj, a szörnyek?, Bátor, a gyáva kutya? Vagy full undorító vagy erőszakos és értelmetlen. Voltak jók akkor is és voltak undorítóak, erőszakosak, értelmetlenek is. Maiak között is vannak igen is jók és rettenetesek is. Csak trendi rámondani minden 1995-2005ös sz×rra, hogy az bezzeg jó volt, mert mi 20asok azon nőttünk fel.
2018. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
77%
Az igaz, hogy egyre igénytelenebbek a rajzfilmek. De mindig sikerül alulmúlniuk önmagukat. Mai Tini Titánok micsoda? Szebbet hányok.
2018. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Borzalmas. Régebben jobb volt. Ugyanez vonatkozik a Nickelodeon-ra is.

Az egyik válaszra: Azért azok a régi rajzfilmek kenterbe verik a maiakat...

2018. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a francért kellett lepontozni, mert megmondtam az igazat?
2018. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!