Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tv előfizetés nélkül?

Tv előfizetés nélkül?

Figyelt kérdés
Ha már be van hozva a házba a kábel, de nincs előfizetés (pl. Digi vagy bármi más), akkor tudok fogni valamilyen csatornát? RTL, TV2? Hogyan működik ez?
2018. máj. 27. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Előfizetés nélkül megfelelő vevőeszközzel az ingyenes fogható csatornákat lehet nézni.


[link]

[link]

"A MinDig TV szolgáltatás keretében jelenleg 12 televízió-csatorna (M1 HD, M2 HD, Duna HD, M4 Sport, M5 HD, Duna World, RTL Klub, TV2, FEM3 Izaura TV, Zenebutik, C8 és 4 közszolgálati rádiócsatorna (Kossuth, Petőfi, Bartók és Dankó Rádió) programja fogható ingyenesen."

2018. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ehhez mi szükséges? Kell egy set top box és utána? A mindigtv extra azért már fizetni kell? És mennyi a havidíj? Egy kicsit butácska vagyok ehhez! Milyen boxot érdemes venni?
2018. máj. 27. 12:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nekem elég az a 12 ingyenes csatorna. Veszek egy boxot és utána már nem is kell fizetnem semmit? A kábelt csatlakoztatni kell a boxhoz és kész?
2018. máj. 27. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha új tévéd van amiben van beépített DVB-T vevő, akkor nem szükséges set-top-box, mert a tévé magától képes a vételre.

Bedugod a kábeltévé/antenna csatlakozóját, majd a tévé beállításaiban a csatornákra hangolást/keresést elvégzed és megtalálja ezeket.

Ha nem képes a tévé a jelvételre, akkor DVB-T képes set-top-box kell, és ahhoz csatlakoztatni a bejövő jelet.


Nekem sincs előfizetésem semmilyen szolgáltatónál, de a lista alapján mégis veszi a tévém az Extra csatornákat is. Ki kell próbálni hogy mégis mit tud.

2018. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező!

Soha semmilyen körülmények közt ne lépj be #1 által linkelt oldalra és véletlenül se olvasd el mi van ott leírva

Majd mi megtesszük helyetted.

Vagy nem ....

2018. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így már értem! Köszönöm! :)
2018. máj. 27. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ellenőriztem a lefedettséget. Ahol én lakom, oda a kültéri hordozható vétel esik. Akkor ha kábelen jön be akkor tudom fogni az adást, vagy kell hozzá külső antenna?
2018. máj. 27. 15:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagyis a háztömb amiben lakom a narancssárga területre esik (kültéri vétel) viszont kicsit lentebb gorgetve beltéri antennás vételt ír az elérési lehetőségnel. Most akkor melyik? És ha DVB-T képes a tv-m akkor szükséges e antenna még pluszban? Hiába olvastam az oldalt számomra nem teljesen egyértelmű!
2018. máj. 28. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!