Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-faktor biztos, hogy csak...

Az X-faktor biztos, hogy csak egy tré tehetség (telen) kutató?

Figyelt kérdés
TV2-n adják, amiről egyértelműen, 90% biztosságra arra lehet asszociálni, hogy semmiről nem szóló műsor. Telis-tele van megjátszott cirkusszal, amin lehet nevetni/sírni. Kérdem én, ha ez így van, akkor az emberek miért nem veszik észre, hogy mindenki kínálata színjáték? Másik opció, ha ez egy véresen komolyan vett verseny, akkor nem veszik zokon az emberek, hogy egyes személynek ugyan annyi a szavazati joga, mint egy olyannak, akinek van esze, nem beégetni magát egy ország előtt?

2018. okt. 29. 02:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Rtl klub
2018. okt. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit adj a népnek?

"Kenyeret és cirkuszi játékokat!" - mondá a bölcs római császár.

2018. okt. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha az RTL-en adják, mire lehet asszociálni? Sejtem, hogy mire célzol, de ez csak egy hülye műsor azoknak, akik unatkoznak szombat este.
2018. okt. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez politika?
2018. okt. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, biztos ött választják ki a gyíkemberk, kit visznek el magukkal.


Amúgy a mára népi sportnak számító összeesküvés-elméletgyártás első lépése, hogy legalább az alapinformációkkal legyél tisztában (melyik adó adja), különben végképp röhejes a dolog.

2018. okt. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az RTL Klubon adják.
2018. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valóban, lehet, mellé lőttem, nincs szerencsére itthon televízió, csak az interneten látom, hogy mindenki azon van fennakadva, hogy ez milyen gyökér, az milyen béna... Valamiért ez nem túl nyugtató, olyan, mintha ezzel/ezekkel a műsorokkal próbálnák elnyomni az igazi bajokat... Lehet, hogy csak én gondolom túl a dolgokat, bocsi, akit esetleg zavar :D
2018. okt. 29. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
EZ a tehetségtelen, önjelölt bohócok bemutatása, jót nevethetsz rajtuk, nem tudnak énekelni, bálnák, vagy teljesen kétosztályos netes és karaoke "sztárok". Aki valóban szeret és tud is énekelni, az ne is tegye be ide a lábát, mert Bye-Bye Alex vagy a Petike elzavarja!
2018. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!