Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Mitörténik ha a mindig tv extra kártyámat a tesztidőszak vége elött aktiválom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, MinDig TV Extra, Mindig TV

márc. 14. 20:10  Privát üzenet  

A válasz
Onnantól ketyeg az előfizetés időtartama. Illetve, nem tudom így van-e még, de régebben a kártya az első bekapcsolatástól számítva az aktiválásig az összes csatornát nyitotta, nem csak az előfizetetteket. Az aktiválás után viszont már csak az előfizetett csatornák érhetők el.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 16. 14:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy vga átalakítóm aminek mind a 2 vége bemenet. A kérdésem hogy az xbox360-hoz kaptam egy szürke vga kàbelt aminek a végét (bemenet) ebbe az átalakítóba dugom akkor lesz kép?
Mondanátok légyszíves extra félelmetes horror filmeket? Olyat ami tényleg izgalmas elejétől a végéig
Végre vége a hétnek. Most tök boldog vagyok, pedig semmi extra nincs?! (bővebben lent)
Amerikai sorozatoknál amikor vége van, az utolsó rész után szoktak levetíteni egy extra epizódot mint pl A Szökésnél meg a Dr. House. A született Feleségeknél csináltak ilyet?
A decemberi bért a közszférában mindig karácsony előtt utalják? Valamilyen extra juttatás karácsony/év vége alkalmával?
Derékig érő hajamat Garnier extra világos hamvasszőke festékkel festem úgy 3havonta. De törik a vége. Mit tehetnék?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!