Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre vége a hétnek. Most tök...

Végre vége a hétnek. Most tök boldog vagyok, pedig semmi extra nincs?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most úgy tök jó kedvem van.Nem tudok úgy nagy dolgoknak örülni.Olyan nem történt... Csak szimplán jól érzem magam. Van aki így el van most? Tudom vicces a kérdés. Itt annyi rossz dolgot és keserűséget olvastam már. Van ma valaki, aki ma csak úgy szimplán elégedett volt a mai nappal? :-)
2013. máj. 24. 22:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Dobj akkor ide is egy kicsit, mert én most olyan melankolikus vagyok és legszívesebben lehúznám magam a wécén.
2013. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én az a fajta vagyok sajnos aki nem sok mindenek tud örülni, pedig igazából semmi bajom. A mai nappal úgy szimplán elégetted vagyok semmit sem csináltam csak úgy elvoltam. De sajnos tudom,hogy nem lesz mindig felhőtlen az életem.
2013. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Van, vége a gályahétnek. Mivel rabszolgatrató társadalomban élünk, ezért nekünk, rabszolgáknak, már a péntek tudata is üdítő. Így tartjuk helyenek az életet, pedig nem az. De mindegy. Örüljünk a pénteknek. A hétfőn pedig szomorkodunk, aztán 5 napon át 50%-ban tök értelmetlen munkákat végzünk, csak, hogy fentmaradhasson ez a furcsa modern társadalom. Nyáron örülünk a két hétnek, amiért fennmaradó 345 napban güriztünk, külön öröm, ha kad még párszor 3 napos hétvége.És így lesz életünk végéig. Ezt választottuk, ebben hiszünk, ez az élet. Szal, szuper a péntek.:)
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nagyjából mind azzal a jártassággal rendelkezünk a világban, mint te kérdező, fogalmunk sincs, ki az az oscar wilde, és nem hiszünk az összeesküvésekben, Kennedy egy pia volt, a haarp-ról azt gondoljuk, hogy egy parfüm, és a legfőbb célunk, hogy legalább 2 gyereket nevelhessünk 60 négyzetméteren. Ahogy vége az aktuális gyednek visszamehessünk dolgozni, aktákat tologatni, vagy fontos bérszámfejteni, enm tudjuk miről, de álmodozunk, amiről tudunk, aztán minden péntek reggel már bizsereg a lelkünk, hogy jön a hétvége. Hát így. Öröm ez minálunk, de legalább sosem kell gondolkodni, hétvégére pedig pont elég az rtv részletes.
2013. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 16:00tól megnyugodtam,teljesen jó minden azóta!
2013. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4 Kennedy tényleg egy pia volt? Egy világ omlott össze bennem.
2013. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, oscar wilde a whiskey, mindig összekeverem.
2013. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na ugye így már passzol? Szóval Oscar Wilde -ot iszom a metro-ból, miközben haarp felhőben illatozom, értem a világot és örülök a pénteknek. Szív.:)
2013. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ilyen egy performance kábé, ... úbaz... a sötétség
2013. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor Orbán egy pöttyös vödör.
2013. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!