Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én imádom a Madárka c....

Csak én imádom a Madárka c. Sorozatot? Volt mar valaki ilyen helyzetben👇?

Figyelt kérdés
En nemtudom hogy mivan velem, soha nem szerettem még egy sorozatot sem ennyire! Egyszeruen imadom, ez a drama, siras, izgalom, szerelem, igazabol minden! A legaprobb kis drámánal is sírni kezdek, nagyon meghato az egesz tortenet,meg a hétköznapjaimban is arra gondolok, hogy vajon mi lessz veluk.. Ezzel csak en vagyok igy? Ti szerettetek mar ennyire egy sorozatot? Kb. Egy hete megy a sorozat, de mar most tobbet sirtam rajta mint pl. egy masikon osszesen.. Mar most szar belegondolni hogy egyszer vege a sorozatnak:( Lehet hulyen hangzik, de komolyan, volt mar valaki hasonlo helyzetben?😂

2019. máj. 26. 20:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg soha nem voltam szerelmes, baratom sem volt meg.. Leirom a korom; 20-6.. Igy talan nem dob ki a rendszer.. ( Es lany vagyok)😊
2019. máj. 26. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz sorozat, de még nem lett a kedvecem, mondjuk nem is mindegyik részét látom. De a főszereplőnő nagyon aranyos. Különben én sok sorozatot nézek, úgyhogy van bőven nagy kedvencem. De ha azt kéne megneveznem, hogy melyiken sírtam a legtöbbet, hát az a Rólunk szól című széria.
2019. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Énis imádom, bár már vége, és énis sokat sírtam a sorozaton, mindig arra gondolok mint te hogy mi lesz meg imátkozok h minden jól menjen meg egész nap a dallamok járnak a fejembe 😀💫❤
2019. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon imádom a sorozatot de vége nagyon szomorú. A török sorozatok általában rosszul végződnek. De a két főszereplő Burak és Fahriye a valóságban is együtt vannak, házasok és gyerekük is van.
2019. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!