Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi a Gotham c. sorozatot...

Aki nézi a Gotham c. sorozatot! Milyen "durva" sorozat (mennyire véres stb)?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Minimális spoiler, de itt leírják hogy mely korhatár-besorolásnak milyen jelenetek felelnek meg. Például savba mártott test, lövés által fröccsenő vér, a legtöbb gyilkolás véres és durva, magasról leeső ember vértócsában és kilógó belső szervek felismerhetők, fejbe lőtt ember vére fröccsen mások arcára stb.:

[link]

2019. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom kinek milyen a lelkülete, nyilván egy 12 évesnek nem ajánlanám, de én pl nézek ilyeneket hogy Gyilkos elmék, Döglött akták, thriller filmeket, és ezek alapján nem mondanám durvának. Persze volt néha 1-2 durvább jelenet benne, de szerintem közel sem az a kategória, ami után például nem mersz elaludni este :)

Harcjelenet sok van benne, ahol verekednek, lövöldöznek, azt a pár véresebb jelenetet meg ki lehet bírni szerintem annak is, aki amúgy nem rajon az ilyenekért :)

22/L

2019. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most néztem meg az előttem szóló linkjét, érdekes :D Mármint ez szerintem arra jó, hogy egy szülő megengedje e a gyerekének, de szerintem egy egészséges felnőttnek azért ez nem gáz. :)

Meg van említve, hogy vannak ijesztő karakterek, erre csak azt tudom mondani, Heath Ledger Jokere is elég para volt, mégis az összes gyerek látta a Batman filmeket.

Szerintem nem durva sorozat.

(Ezt nem az előző hozzászóló leszólásának szántam, csak az IMDB listára reagáltam)

2019. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hülye auto correct! Bruce Wayne helyett Lil Waynet írt 😂😂
2019. jún. 10. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!