Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezek a főzőműsorok miről...

Ezek a főzőműsorok miről szólnak tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
Valaki készített már el olyat amit ott összeügyködtek? Vagy csak a glancolás a cél? Szerintem az átlagember nemigen eszik fenyőmagos lepényhalat otthon ebédre vagy vacsorára.
2019. jún. 7. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már egy csomó mindent megcsináltam, vagy kicsit átvariálva készítettem el. Nagyon jó ötleteket lehet szerezni belőlük.
2019. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem az átlagember nemigen eszik fenyőmagos lepényhalat otthon ebédre vagy vacsorára."


Ez a baj, hogy az átlagember képtelen túljutni a pörkölt-sült hús-szalonna szinten. Egy kicsit is értelmesebb, nyitottabb átlagember igenis képes ilyeneket is kipróbálni, nem minden nap természetesen, de nemcsak a megszokott 5-féle ételt eszi egész életében.


Nem értem, mi bajog a lepényhallal meg a fenyömaggal, ezek nem extrém alapanyagok.

2019. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember is tágíthatja a látkörét, szerezhet hasznos tippeket az ilyen műsorokból.
2019. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a fenyőmaggal meg a lepényhallal, tényleg mindenki számára egyszerűen elérhető, meg még jó olcsó is.

Egyszer egy ilyen műsorban "Jackfruit" gyümölcsöt használtak, akkor gondolom az is csak szokásos hozzávalók egyike.

2019. jún. 7. 20:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vitatkozom senkivel, csak nekem ez a véleményem hogy azokat az ételek biztosan nem az átlag Mari néni készíti el Pista bácsinak. Kedvencem meg, mikor jó nagy tányéron három "pötty" van elkészült étel gyanánt... Ez csak rongyrázás szerintem.
2019. jún. 7. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Átlagmarinéni nem is nézi a főzőcskés műsorokat. Helyette sorozatokat kukkol.
2019. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átlag-Marinéni meg Pistabácsi persze, de szerencsére az emberek többsége ennél több
2019. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!