Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tulajdonképpen mi értelme van...

Tulajdonképpen mi értelme van ennek a C8 csatornának?

Figyelt kérdés
Egy hétre el voltam a nyaralómban, gondoltam este bekapcsolom a tévét.Mivel nem lakom ott nincsen előfizetésem semmilyen szolgáltatónál így maradt a mindig tv szabad csatornái.Itt találtam ezt a csatornát, de nem látom semmi értelmét egyszer főznek, majd rovarokat mutogatnak,meg leadnak valami gagyi filmet és ennyi, vége a napi sugárzásnak.Ezt adták le másnap is meg harmadnap is.Kérdem én mi értelme van ennek,gondolják,hogy valaki ezt nézi állandóan,egyáltalán miből tartják fent magukat? :D

2016. szept. 4. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A C8 az AMC magyarországi csatornáinak promocsatornája, az a célja, hogy ha ott megtetszik valamelyik műsor, akkor fizess elő olyan csomagra, amiben megtalálható az adott csatorna, vagy kérd meg a szolgáltatód, hogy tegye be az adott csatornát, ha még nincs a kínálatban. A jobb alsó sarokban látható, hogy éppen melyik csatorna műsorán látható adás megy éppen.


A fenntartása a csatornának minimális költséggel jár, hiszen a sugározott műsorok jogaival rendelkeznek. Bevétel meg onnan van, hogy az összes többi AMC csatornáért előfizetési díjat kell fizetni minden szolgáltatónál. Mivel a szolgáltatók többségénél a Minimax műsorszünetében sugároz, ahol egyébként sem lenne adás, tökmindegy, hogy mi megy.


Mondjuk szerintem is beleférne, hogy legalább naponta változzon a tartalom, tavaly ősszel volt is egy időszak, amikor 20:00-tól 23:00-ig minden nap más tartalom ment. Illetve volt egy olyan időszak is, amikor vasárnaponként élő NFL közvetítést adtak rajta.

2016. szept. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!