Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Általában metált és rockot...

Általában metált és rockot hallgatok. De mostanában a kpop elkezdett tetszeni a húgom miatt mert rengetegszer hallgatja. Többi lent! Azt hallottam hogy egy metálos/rocker nem hallgathat pop-ot mert az gáz :/ nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Hallgass amit akarsz, a rockosok, metálosok a legbeszűkültebbek.
2019. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Tisztelet a kivételnek
2019. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A kutyát nem érdekli, mit hallgatsz.
2019. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallgatsz, amit akarsz. Ha rockerek beszólnak neked a pop miatt akkor ugyan olyan beszűkültek mint azok akik beszólnak a rockereknek mert rockot hallgatnak. Egyik véleményére se kell adni. Nem kell egy zenei stílusnál leragadni és ahhoz kapaszkodni egész életedben.
2019. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, hogy minél változatosabb a zenei ízlésed, a károgókkal ne törödjél. Metált, rockot, rappet, popot egyaránt hallgatok. Hatalmas fanja vagyok egy mostanában nagyon népszerű előadónak, valamint egy rockbandának. Az előbbinek a koncertjén már voltam, utóbbinak meg még most idén lesz koncertje a Papp László Sportarénában.

Kpop: igaz, nem vagyok nagy fanja az egésznek, de szerintem ott is születtek jó zenék. Nem csak a BTS-ből áll az egész kpop ipar, körül lehet nézni az ottani zenék közül is.

De tényleg azt hallgatsz, amit akarsz.

2019. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
a kpopot koreaiul éneklik, ennyi az egész lényege... de vannak metálos és rockos számok is
2019. júl. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy még csak tizenöt éves vagy! Hogy miért? Mert az nincsen meghatározva, hogy csak egy zenei stílust hallgathatsz, sőt! Az lenne a normális, ha az ember nem ragad le egy stílusnál és igyekszik megismerni más stílusokat és műfajokat.
2019. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy vannak beszűkült amberek akik szerint csma egy műfajt leeht szeretni szerintem az a normális ha az ember több stílust is szeret. Én is szeretem a metált/hardrockot/punkot de közben a Green Dayt, bluest, jazzt is szeretem. Örülj hogy több stílusban otthon érted magad.
2019. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én hallgatok 4/4es technót, trash metált, rap-et, death metált, jazzt, metal core-t, gregoriánt, hc punk rock-ot, klasszikusokat, stoner metált, trip-hop-ot, progresszív metált és pszichodelikus trance-et.


Van saját véleményem és nem függők másoktól, ha ízlésről van szó. Rengeteg rocker van, aki nyitott több stílusra is.


Örülj, hogy sok zene van, ami tetszik és keress újakat, amik még jobban szélesítik az ízlésedet. :) ez izgalmas és érdekes.


Hallgassátok. Kpopban jók a zenei váltások. Majdnem olyan jók, mint egy metalcore zenében :)

Aztán mutassad meg tesódnak a Jinjer Pisces c. számát. Aztán írd meg, hogy tetszett neki :)

2019. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok én is egy albumot: Crossfaith - Xeno

Ez ötvözi a trance, az industrial, a death metál, pop-metál, stílusait és saját magukat Metal Core-nak titulálják. Sőt! Wildfire számuk gyakorlatilag egy mulatós szám - nagyon viccesen keverve elektronikus zenével és metállal.

De akkor ezt egy "true metál" rajongó minek titulálná? :)


Én is amellett vagyok, hogy vegyes zenei ismeretek és élmények szélesítik a kultúrát és nem kevesebb lesz tőle valaki, hanem több.


Nagyon egyszerűen fogalmazva: van a jó zene és van a nem jó zene. :) KPop-ban is van jó és metálban is van rossz.

2019. júl. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!