Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az rossz ha jobban szeretem...

Az rossz ha jobban szeretem Apám élettársát, mint az igazi anyukám?

Figyelt kérdés

A vérszerinti anyám egy agreszív,buta,lusta személyiség.

Megjátsza hogy rosszúl van, azért, hogy ne keljen főznie,takarítania,meg SAJÁT kutyájával foglakoznia.

Engem küldenek el a boltba bevásárolni,nem néhány dologért hanem egy egész nnagybevásárlára! Egy nagy Mertos táskát kell végighúrcolnom a fél városon.

Most is a fagyizóba kellet le mennem hogy vegyek neki sok-sok sütit.

Természetesen eljátsza hogy agódik miattam.

De a tegnapi vitte a díjat:

-Nyáron megyünk Isztambúlba téged meg addig lepaszolunk (Nénikém neve)-hez.

Ilyen az én drágalátos édes anyám.

Apám éllet társa meg teljesen normális.El lehet vele beszélgetni,keves,soha nem ugráltat,de a múltkorin lesokkoltam:

-(A nevem) mindent megteszünk,hogy hozzánk költözhess.Aztán ment a vita a bíróság de a bíróság azt mondta,hogy 14 éves koromtól kell vigyelembe venni a véleményem.Továbbá megengedi hogy főzek nálluk.Nevelő apám meg semmit nem enged mert szerinte a főzést a nőknek kell csinálni.Apám barátnőjének egy pici hibája van:nem tud főzni,de lelkes és próbbarátnől

Szerintetek én vagyok a szívtelen állat vagyok aki semmit nem tud értékelni?



2017. márc. 11. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ebből annyi látszik, hogy nem minden esetben jó az a bírósági gyakorlat, ami a nőket részesíti előnyben gyermekelhelyezésnél.


Próbáld ép elmével átvészelni a hátralévő időszakot, aztán sok sikert a költözéshez.

2017. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem Te vagy a hibás,anyád rászolgált,hogy ezt érezd.

Kitartást kívánok.Mikor leszel 14?

2017. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A 12 lettem januárba.
2017. márc. 11. 16:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez rosszabb is. Előlem a kaját is sajnálta, apám nőjét jobban kedveltem, szimpatikusabb volt.

Emiatt ne érezd rosszul magad.

2017. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Néha öngyilkos gondolataim vannak.

De tudom hogy az lesz öngyilkos aki feladja..

De már nehezen bírom

2017. márc. 11. 16:39
 6/16 Abdurrahmanné válasza:
100%

Kitartás.

Igen, nehéz lesz a következő időszak, de maradj erős, minden rendbe fog jönni nemsokára.

Tapasztalat.

2017. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. márc. 12. 00:11
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Anyukád csak ugratott, Te is mész Isztambulba, Nekem elmondta!

Apád nője meg csak addig kedves,míg vendég vagy náluk. Jobb Neked Édesanyad mellett.

Neked kellett bevásárolni? Te szegény gyermek!

2017. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Anyukád dolgozik? Sokat? Takarít? főz? Lehet nem ér rá bevasarolni? Vagy csak úgy érzi be kell vonni téged is a házimunkába ne legyel lusta elkényeztetett kisgyerek.


Az apukád barátnője még nem bizonyított anyaként semmit, legalábbis nem írtál olyat. Anyukád vigyázott rád mikor beteg voltál gondom, virrasztott melletted mikor csecsemő voltál (most vagyok ebben a szakaszban, tehát tudom milyen nehéz) és ő mos főz takarít rád, fizeti a számlákat, ez elég stresszes lehet, főleg hogy nevelőapád nem érti az egyenjogúságot.


Nem írtál annyira durva helyzetet ami miatt öngyilkosságon kéne gondolkoznod.


Egy kis bevásárlást be lehet vállalni.


Apukádéknál sem fog tetszeni minden, csak azt meg nem tudod, mert nem ott élsz. Még vendégként bánnak veled.


Beszéld meg anyukáddal hogy mi bánt :) hatha javul a helyzeted, vagy lehet meg tudja értetni veled miért csinálja azt ami neked nem tetszik

2017. márc. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

1. Nem visznek Isztambulba

2.Ha beteg voltam mindig a bátyám gondoskodott rólam.

3. Anyám csak akkor főz ha vebdég van.

4.Apám barátnője nem küld el a boltba egy nagy táskával.

2017. márc. 12. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!