Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elfelejtettem a koncert nagy...

Elfelejtettem a koncert nagy részét?

Figyelt kérdés

Most voltam a kedvenc bandám koncertjén, amit már nagyon-nagyon vártam. viszont a fele "kimaradt", vagy hogy mondjam. Nagyon furcsa. Úgy érzem, mintha ott sem lettem volna 😳

Nem ittam/drogoztam stb mielőtt azt mondanátok!

Veletek volt már ilyen?


2019. aug. 9. 04:15
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Minden koncert ilyen.

Kifizetsz egy rakat pénzt, baromi jól érzed magad, de másnapra elfelejted szinte az egészet.

Ha engem kérdezel rohadtul nem éri meg.

2019. aug. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy koncert nem feltétlenül emlékezetes. A zenészeket ismered, a számokat ismered, talán voltál már (akár több) koncertjükön, szóval nem volt semmi új.
2019. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még egy koncertjükön se, fél éve nagyon rá voltam állva az egészre, minden nap hallgattam a zenéiket/koncertfelvételeket néztem. imádom őket, de mégis ez van. O.o
2019. aug. 9. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez MINDIG ilyen, már leírtam.
2019. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én asszem lehet, hogy akkora volt az az élmény, hogy ilyen extázisba, vagy mibe kerültél akár esetleg; vagy pedig túl gyorsan elrepült, hogy föl se fogtad. Vagypedig túl gyorsan elrepült, mert annyit vártál rá. Énnekem egyébként volt olyan, amikor egyik nagy kedvencemnek mentem el a koncertjére, hogy annyire megörültem neki, hogy az első 2-3 számot a könnyeim törölgetésével töltöttem. :) Na és akkor úgy menet közben meg, ahogy folyt a koncert, azalatt meg elgondolkodtam, hogy "Na és a lemez címadó dalát majd mikor játsszák?" És amúgy később meg kiderült, hogy azt játszották legelsőnek:D:D Csak akkor én még a könnyeimet törölgettem. Ja és tök érdekes volt; na, az volt, én arra számítottam, hogy a színpadra föl fog menni valami isten; és akkor tökre meglepődtem , hogy fölment egy sima ember. :) Jaj, de nagyon örültem neki, olyan megható volt, hogy láthatom. :)
2019. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
*Szal te pl átadtad magad az élménynek, és nem gondolkodtál rajta, hanem megélted; érezted inkább. Hogy pl ilyen felszabadító mondjuk v iesmi. :)
2019. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uuu igen utolso, ezt nagyon jol megfogalmaztad, szerintem en hasonlo allapotokban voltam haha :))
2019. aug. 22. 03:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!