Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti szoktatok egyedül koncertre...

Ti szoktatok egyedül koncertre járni?

Figyelt kérdés
Olyankor egyedül vagytok végig, vagy megpróbáltok csatlakozni egy társasághoz?

2019. aug. 2. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Koncertre vagy egyedül járok, vagy barátnőmmel (attól függően, hogy ő bírja-e az adott előadót). Mindkét esetben próbálom a többi embert nagyrészt kizárni, szóval amikor egyedül vagyok, nyilván meg se próbálok ismerkedni.
2019. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szoktam nem érdekel a többi ember csak én érezzem jól magam de ha akarsz beszélgethetsz más emberekkel is
2019. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, nem csatlakozom társasághoz, de jól el szoktunk beszélgetni néhány random emberrel :D
2019. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A zene miatt megyek, nem a társaság miatt.
2019. aug. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Ma nekem az lesz. Január óta megvan a jegyem a mai Boris Brejcha fellépésre. Sajnos majdnem az összes ismerősöm fanyalog (mert nekik fanyalogni jó) hogy fúj TECHNO az nem is zene, meg jühühűly, mennyire egysíkú és uhunahalmahas és jajj de nagyon fanyal fanyal fanyal.

Aki szereti, azok meg hogy hogynem, de pont nem érnek rá. Így maradt az, hogy magam megyek.

Amúgy is a zenére figyelnék, nem a többiekre, úgy tombolok majd, ahogy nekem jól esik, végig fogom tudni hallgatni az egészet, én Boris zenéjét hangjegyszintig ismerem elölről, hátulról, mivel egy éve naponta legalább 6-7-8 órát az ő zenéje megy folyamatosan. Tehát nagyon fogom élvezni, az biztos. A fanyalgóknak meg jó otthonülést, meg rászputyinos retrózást kívánok :D

2019. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!