Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen tehetséges énekesek...

Ilyen tehetséges énekesek miért énekelnek gagyi dolgokat?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, ez az én ízlésem, és lehet, hogy más szerint nem gagyi. De például ott van Rúzsa Magdi, aki szerintem egy nagyon tehetséges énekesnő. Miért énekel ilyeneket, hogy "olvad a málna a számban" meg mit tudom én. Vagy Radics Gigi. Vagy ott van egy csomó külföldi X-Factor-győztes. Például láttam a neten Louisa Johnsont, és teljesen meglepődtem rajta. Aztán megnéztem, mit csinál azóta, és alig találtam tőle dalt, amit találtam az valami gagyi dolog volt. Hangsúlyoznám, hogy nem vagyok az a fajta ember, aki bármilyen stílust vagy műfajt leszól, szerintem mindenben vannak jók, de sok esetben látszik, hogy csak 5 percet szántak a dalok megírására. Rúzsa Magdinak azért vannak tök jó közös munkái Presserrel, meg Giginek is tetszik az a dala, ami egy reklámban volt. Szóval nem úgy ahogy van akartam őket leszólni.
2019. aug. 9. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb énekes nem azt adja elő amit ő akar, hanem amit a producerek adnak nekik. Legalábbis azok, akikkel a médiában találkozol, fel is soroltál nagyon jó példákat rájuk. A többségnek csak ők léteznek. De a valóságban nem... Léteznek zenészek, énekesek akik vannak annyira tehetségesek, mint a nagyok, sőt... Ki merem jelenteni, hogy jobbak az X-Faktor elmúlt 2 évi mezőnyénél. De velük nem foglalkozik a média, mert nem lehet belőlük pénzt kifacsarni. Ők a saját egyéniségük adják át a dalaikban, még ha nem is sajátok, hanem feldolgozások. Jobban is szeretem őket hallgatni, mint azokat akik a médiából folynak.
2019. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha én producer lennék, simán eladnám Rúzsa Magit egy magyar Janis Joplinnak, abban szerintem lenne pénz.
2019. aug. 9. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Vagy nem... Hidd el, a producerek pontosan tudják, hogy miben van a pénz. Sajnos manapság ebben. Nem is lesznek akkora slágerek, mint régen, hogy 40 év múlva is emlékezünk rájuk, de futószalagon tolják ki ezeket, így mindig van pénz. Sokan meg a hírnévért cserébe belemennek.
2019. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy rádió és/vagy youtube barát legyen a szám. Arra lehet haknikat alapozni, még ha csak falunapokon tátognak is, ezek az "énekesek" ebből élnek meg.
2019. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
A legtóbb énekes nem is annyira tehetséges. Auto tune is van a világon.
2019. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TR75 ***** válasza:

#5

Az autotune-t kapásból fel lehet ismerni.

És sajnos tényleg az van, hogy hiába a tehetség, ha egyszer nem az igényes zenéből jön a pénz. Aki pedig szembe megy az árral, az gyorsan kikerül a tömegek kegyeiből.

2019. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igaz, de azért valahol kár.
2019. aug. 10. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ma megyek egy tehetséges, nem a médiából ismert énekes fellépésére, egy étterembe. Személyesen hívott meg, amiért egyszer kiálltam mellette egy ellenségeskedő, a zenéjét elítélővel szemben. Kíváncsi leszek hányan leszünk eleve és közülük hányan jönnek miatta.
2019. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért szerintem vannak így is híresek, nem feltétlen Magyarországon az mondjuk igaz.
2019. aug. 10. 11:12
 10/13 A kérdező kommentje:
Kinek az előadására mész?
2019. aug. 10. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!