Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetek tehetséges a zenében...

Lehetek tehetséges a zenében annak ellenére, hogy nem tudok énekelni?

Figyelt kérdés

Sziasztook!


Kiegészíteném egy kicsit a kérdést. Szóval az a helyzet, hogy egyszerűen imádom a zenét és nem tudnám elképzelni az életem nélküle. Amikor zenét hallgatok, vagy gitározom mindig azon gondolkozom, hogy basszus, mekkora királyság lenne egy zenekar és hogy mindig ezt akarom majd csinálni. Fejleszteni akarom magam és magasabb szintre jutni a gitározásban, DE attól tartok, hogy nincs hozzá tehetségem és ez lehangol. Abból indult ki az egész, hogy szerettem volna énekelni egy dalt miközben gitároztam és rájöttem, hogy eszméletlen hamis az énekhangom. Akárhogy énekelek, hamis, nem tudok kiénekelni tök egyszerű dalokat, lassan már a boci boci tarkát sem és ez zavar. Gondolom erősen összefügg a gitárral, a zenei hallással… Szóval a zene így marad csak egy álom, vagy van még remény?


2019. júl. 9. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki jó gitáros legyen, inkább rengeteg gyakorlás, mintsem tehetség kérdése. Az énektudás és a zenei hallás is fejleszthető.
2019. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
PErsze. Legyél manager, vagy tehetség felfuttató és máris sikeres vagy a zenében. Nem trollkodás!
2019. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor korlátozd a gitárra a dolgot, abban is lehetsz tehetséges.
2019. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan énekesek, akik borzasztóan énekelnek koncerteken, a rádióban csak azért hallgathatóak, mert sz*rrá autotune-ozzák a hangját.
2019. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!