Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti várjátok már Lana Del Rey...

Ti várjátok már Lana Del Rey 6. stúdió albumát?

Figyelt kérdés
Augusztus 30.-án jelenik meg a Norman Fucking Rockwell. :)

2019. aug. 11. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
nem, mindegyik albuma ugyanolyan.
2019. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyitott vagyok az újdonságokra, úgyhogy ha majd már kijött (az album), és eszembe jut, szívesen meghallgatom, de amúgy kifejezetten úgy várni nem várom. Amúgy szoktam Lanát hallgatni, de ritkán. Vannak neki jók egyébként, nem ismerek amúgy tőle sok számot. De vannak előadók, akiket jobban szeretek. De őt is kedvelem, de úgy kifejezetten nem követem a munkásságát. Vannak olyan zenék, amelyek közelebb állnak a szívemhez az övéinél, de egyébként nem rossz. Azt tudom, hogy hallottam már tőle kifejezetten jó számokat, úgy igazándiból meg bele még nem mélyedtem a munkásságába.
2019. aug. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen :)
2019. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek: Kímélj mg a badarságodtól, köszi. Ha nem értesz se a zenéhez, se Lana Del Rey-hez és nincs zenei ízléséd, hogy kerültél ide?

3: :)

2019. aug. 12. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jaj és ez is fantasztikus! A Cinnamon girl lett a kedvencem róla. <3
2019. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megérdemelné az AOTY nominee-t, nagyon jó album lett. Még az Ultraviolence fanoknak is nagyon tetszik, általában. A California adja ezeket a vibe-okat. A Cinnamon girl pedig tényleg zseniális. Hosszú outroja van, amiben énmagam hallittam Summertime Sadness és Born to Die intro hangokat.
2019. szept. 3. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nagyon szeretem Lanát, de ez az album sajnos most nem igazán nyerte el a tetszésemet, pedig ezen kívül az összes eddigi lemezét bírtam. Nekem az Ultraviolence a legnagyobb kedvencem tőle, amit nem igazán lehet felülmúlni, de persze nem is kell. Ez nem azt jelenti, hogy már nem tisztelem a munkásságát, mert de, ugyanúgy követni fogom, mint ezelőtt, csak ezek a dalok valamiért már nem állnak annyira közel hozzám. Remélem, hogy normálisan fogalmaztam... :D
2019. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!