Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Stúdió minőségi RIG otthonra?

Stúdió minőségi RIG otthonra?

Figyelt kérdés

Fél milla alatt. Marshall erősítő? Szám.g. hangkártya? Átalakító USB interfész? Pedálok? Kábelek? Hifi? Fejhallgató? Mikrofon? Hangszigetelő táblák? Egyebek...

Köszi. Igazából teljesen mindegy mennyi ha jó a cucc.



2019. júl. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2019. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mia cél? Milyen stílus? Azt hogy neked miylen erősítőre főleg miylen pedálra vsn szükséged, 0 infóból nem fogjuk tudni megmondani. Nem mindegy hogy csak egy gitársávot akarsz felvenni, vagy egyéb célok is vannak. Egy jobb pc/mac megvan? Szoftverek? Teljesen már kell ha egy sima blues gitár hangot,vagy ha egy sima metál gitár sávot. Már ha komplett banda felvétele kell. A natúr gitárhangot akarod felvenni majd pc-n effektezni stb, vagy egy pedálozott hangot akarsz csak felvenni.
2019. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gépen lesz effektelve pluginnal, az a legvalószínűbb, ezert elég lenne egy interface, jo minőségi kabelek, mikrofon, Vokálhoz, Akusztikus gitarhoz. Dob az pedig csak gépen lesz csinálva elsőnek.
2020. febr. 6. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én interfacek közül a Focusrite-ot néznem azon belül döntsd el hogy milyen bemenetből mennyire van szükséged. Kábelnek én Klotz/Neutrik párost használok, szerintem nagyon jól bírja. Fejhallgatóból a Sennheiser ami nekem nagyon bejött. Hangszigetelő tábla nem árt. Mikrofont attól függ pontosan mire szeretnéd. De valószínűleg több is kelleni fog, és eléggé ízlés kérdése mint a fejhallgató pl. Az Amlitube és guitar rig, Cubacase elég jók, ha szimulálni akarsz.
2020. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!