Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aréna koncerten az ülő vagy...

Aréna koncerten az ülő vagy álló hely a jobb?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam a Papp László Budapest Sportarénába,és jövőre mennék,de viszont nem tudom,hogy milyen jegyet vegyek. Az ülő helytől azért félek,mert bár megvan biztosan a helyed,nem feltétlen tudsz tombolni. Az álló helytől meg azért,mert alacsony vagyok és ha magasak állnak előttem nem tudom mennyire látnám a színpadot és mennyire élvezhető,azon kívül,hogy tudsz tombolni? Az első sor meg nem tudom mennyire megoldható,mert egy fesztiválon még simán előre tolakodom,itt nem tudom ez mennyire lehetséges?

2019. aug. 18. 19:47
 1/1 anonim válasza:
Szerintem egy színpad közeli ülőhely sokkal jobb, mint az allohely. Most voltam koncerten az első kettő szektorból nagyon jól lehet mindent látni. Az allohely annak való, aki fizikailag aktív és képes végig állni órák hosszat a levegőtlen melegben.
febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!