Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem jönnek be az ilyen...

Miért nem jönnek be az ilyen pop, hiphop, rap, dj zenék?

Figyelt kérdés

Már 10 éve szeretem ezeket a zenefajtákat: Folk-punk,punk,rock stb (Paddy,Dorothy,Kies,Flogging Molly) Nem szeretem a többi zenei fajtát. 20/F

Ez nagy probléma? Van egy-két szám amiket szeretek az ilyenekből. Van valami a levegőben, nem tudja senki stb..

Ti hogy vagytok ezzel?



2019. aug. 20. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert te különleges gyerek vagy, átlagon felüli.

Bár mindenki olyan lenne, mint te!


Ezt szeretted volna olvasni, igaz? :D

2019. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Privátban írt és elhitte :D
2019. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nm irtam éj iet. csak ajit irtam h valami ilyesmit. atoll még nem aszt jelenti.
2019. aug. 20. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondok egy óriási titkot: az emberek ám különbözőek! Ez megmutatkozik a zenei ízlésben is. Valaki ezt szereti, másvalaki meg azt.
2019. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak/vagyunk (bár lehetne több ilyen ember is), akik ilyen zenéket szeretnek. És nem csak az 50+ korosztály. Mondjuk nem értem hogy miért hiszik magukat különlegesnek akik rockot, metált, punkot stb hallgatnak..m
2019. aug. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szűklátókörűség és a tájékozatlanság (pop, hip-hop, és rap szempontjából) nem épp előnyös tulajdonságok.


De mondjuk a kérdésnek alapból eléggé kamuszaga van. (hozzáteszem, ha kamu lenne még az vetné a jobb fényt rád)

2019. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Miért lenne az?
2019. aug. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!