Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc The Neighbour...

Melyik a kedvenc The Neighbourhood zenétek? Melyik a kedvenc albumotok? Valamit lehet tudni egy új albumról, esetleg hogy jönnek-e megint Magyarországra? Vélemény róluk? Fanok, milyen más bandákat szerettek? Mindenre kívácsi vagyok velük kapcsolatban

Figyelt kérdés

Nekem így van, ha esetleg valakit érdekel, bár kétlem:(: 1. Void 2. Cry baby 3. Prey 4. Single 5. R.I.P 2 my youth 6. Daddy issues 7.Reflections 8.Everybody"s watching me 9. The beach 10. $ting

És a kedvenc albumom talán a Hard , és a Wiped out, nem tudok dönteni. És több kedvenc bandám, persze csak utánnuk jól lemaradva : Arctic Monkeys, Chase Atlantic, The 1975,Nirvana, Bring me the horizon,The Score, így, fontossági sorrendben. Köszi a váklaszokat előre is!



2019. máj. 6. 20:10
 1/4 A kérdező kommentje:
utánuk*, elírtam
2019. máj. 6. 20:12
 2/4 anonim válasza:

Nekem a kedvencen a How cimu zenejuk. De szivesen hallgatom az Afraid cimu szamukat is.

Nem igazan az en stilusom az o zenejuk, de igazabol nincs is semmilyen kedvenc mufajom. Barmit meghallgatok aminek megtetszik a szovege, vagy az eloadas modja.

2019. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

How

Cry baby

Sweater weather

Daddy issues

Too serious

Wires

Afraid

Honest

WDYWFM

Female robbery

Stuck with me


Kedvenc album a Wiped out.Más bandákat nem igazán hallgatok. És álmom válna valóra, ha M.o-ra jönnének. De addig nem halok meg amíg nem voltam koncerten!

14l

2019. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kedvenc albumuk a wiped out, de az újabb stílusukat is szeretem. A nbhd az egyetlen banda amelyiknek minden számát szeretem. :D

Kedvencem számaim pedig jelenleg a softcore és a west coast.

2019. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!