Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinik! Mi most a menő zene a...

Tinik! Mi most a menő zene a korosztályban amit mindenki hallgat?

Figyelt kérdés
Tényleg, most leginkább a trap fut? Milyen zenét szoktatok nyomni a JBL-ről? Kik azok az előadók akiket a generációtok hallgat? Drake, Post Malone? És elektronikus zenében kik most a menő arcok?

2019. aug. 21. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerencsére nem tudom, metált hallgatok xD

Amúgy tesóm ilyesmiket hallgatott egy időben, rendesen JBL-ről meg minden de szerencsére kinőtte

Szerintem gáz az összes

2019. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Trap a menő most, igen. Egyébként ki nem állhatom az egész jbl-jelenséget. Minden hülyegyerek azzal bömbölteti a zenéit az utcán... Még ha a kedvenc számomat hallgatná, akkor is pofátlanság, nem tudja felfogni, hogy nem mindenki kíváncsi rá... Azt hiszi, attól lesz menő, hogy az egész utca hallja a f*stalicskáját. És a legrosszabb, hogy tényleg attól lesz.
2019. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, miket hallgatnak a tinik. :) Én metalt nyomatok a JBL-ről. 21/F
2019. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is bunkóság bömböltetni és hülye egy jelenség, és igen, tudom hogy vannak itt metálheadek :D 🤘 de aki nem az az mondana kicsit többet erről?
2019. aug. 21. 15:36
 5/10 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, még azért tininek érzem magam (sajnos vagy nem sajnos), és én mostanában Armin van Buuren-féle trance-t, valamint k-popot hallgatok. Ezenkívül ilyen chilles nyári zenéket is - Alan Walker, StadiumX, Martin Garrix -, valamint mai híresebb zenék remixeit és feldolgozásait szoktam. Röviden-tömören, elektronikusat.
2019. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felénk csak a romák tolják a mulatós uptempo etnoska cuccaikat a kejnai mozgóbucsun.
2019. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos népszerű a mumble rap meg az elektronikus-szerű zene
2019. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
47%

Én is tini vagyok, de gyűlölöm azokat a zenéket, amiket a kortársaim hallgatnak!

De nem igazán érdekel, amíg nekem ott van a Nirvana😍

2019. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Privátban küldhetek lejátszási listát, vagy már nem aktuális?
2019. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a magyar rapnek nevezett fogyatékos zenéket... Csak káromkodás van. ÉS ezt ismétlik 12x, illetve a legtöbbször 8x-or, egy egyszerű gagyi szekvencia szerű vmi. szokott benne lenni, illetve amiért elektronikus telenyomják autotune-al... Én szerencsére nem szeretem ezeket a zenéket, bár ezt hallgatom a suliban végig :D
2019. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!