Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még aki nem szereti a mai...

Van még aki nem szereti a mai "menő" zenéket?

Figyelt kérdés

Bts, Aicii, Three days grace, Imagine Dragons stb..

A rocktól pop-tól illetve a mai összes zenétől hányingerem van. Van valaki még így?



2018. aug. 29. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész. Engem mondjuk nem zavar, ha más ezt hallgatja, csak azt úgy tegye, hogy én ne halljam (fül, vagy fejhallgató). Persze cserébe én sem üvöltetem azokat, amiket én hallgatok.
2018. aug. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Habár én nem kollektíve utasítok el minden mai zenét, de nagy általánosságban én is utálom őket. A Retro Rádió az én műfajom. :D
2018. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Retró Rádiót én is szeretem. És bizony a mai zenékért én sem nagyon rajongok. Bármilyen jó zenét szívesen meghallgatok, ami valamilyen formában megfog, a '60-as évektől nagyon maximum 2013-ig készültek jó zenék (szerintem), az utóbbi 5 évben viszont már nem szoktam követni a legújabb slágereket, de úgy veszem észre, hogy semmit nem veszítek vele, a Despacito kivételével nincs semmi egyéb érdemleges vagy felkapott szám, amire azt mondanám, hogy "igen, ez nagyon jó!" :(
2018. aug. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Már miért lenne undor a BTS?:)

Miért lenne undor Avicii* ?!nyugodjon békében!

Legalább már annyi eszed lehete és emberséged hogy a halottat nem szólod le jó?


És mivan azzal akinek a Kpop tetszik?

Az már akkor undormány vagy le van nézve?

Ejnye bejnye..nem tudom nektek hogy esik ha azt leszólják ami nektek tetszik

Imagine Dragons már miért lenne undormány?

Istenem nézz már a dolgok hátterébe,ha meg nem tudsz semmit miért szánod a "DRÁGA" időd erre?

Szánalom.

2018. szept. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
#4 attól hogy halott, még nem kell szeretnie a zenéit!
2018. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

És igen, a legtöbb mai zene fooskupac, felkapja a sok tini3,14csa, amúgy semmi mondanivalója nincs ezeknek a számoknak.


Üdv, egy retro-rajongó :P 17/l

2018. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Semmi mondanivalója nincs? Ne mond már drága,te sem nagyon tudsz akkor semmit:')


Nincs semmi mondanivalója de a daluk jobb kedvre deríti a rajongókat és az embereket


És moond már meg kérlek,a hörgő röfögő üvöltő mittomén milyen nagy "ROCK"-nak mi azisten értelme van?

És a retro,az mit mond el?


Nem hiszem hogy neked jól esik ha elkezdik fűnek fának lehordani a te szeretett műfajod holott rohadtul szereted és azt kell nézned ahogy más szépen leírja róla a gyönyörű véleményét...szerintem nem igen jól eshet

2018. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Nehezen lenyelhető tabletta:

attól mert hipsztereset játszasz és 'csak azért is' fújjolsz mindenre ami népszerű éppen, nem leszel se egyedi se különleges (:

2018. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Minek oda a BTS? na minek?

a BTS egyáltalán nem is az a műfaj,ők legalább őszinte és savage dalokat irnak,nem minden dal a szerelem utáni rinyálásról szól(van egy pár szerelmes dal,de a legtöbb a magunk melletti kiállásról szól,arról hogyan legyünk erős személyiségek,tanuljunk meg magunkat szeretni meg még sorolhatnám) mi a JÓ ISTENNEK kell úgy ide irni hogy kib*szottul nem tudtok semmit? MIÉRT?

fogadjunk itt az utolsó és a 3-as kivételével még senki nem vette volna a fáradságot leülni és utánnuk nézni.

Avicii szegény már miért lenne "tömeg" meg "mai menő"? igenis egyedi dalokat csinált nyugodjon!

tudom én emberek hogy nem kötelező szeretni őket,de legalább annyi emberség legyen bennetek már akkor,hogy szépen békén hagyjátok azt ami másnak sokat jelent!

és most jöhetnek a lepontozások,jöhetnek az oltások,lesz*rom,ha ti is tudtok mi is tudunk!

na köszheló

2018. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti*bocsánat
2018. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!