Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek tetszik Lars Ulrich...

Nektek tetszik Lars Ulrich fiatalkori kinézete?

Figyelt kérdés

A Metallica dobosáról beszélek, ha valaki esetleg nem tudná :D bár szerintem mindenki ismeri.

Szóval nektek tetszett régen? Szerintem nagyon helyes volt, főleg mikor a haja fel volt tupírozva :3 imádom, kár, hogy nincs róla sok montázsvideó...



2019. aug. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hu, nagyon nem, inkább az ellenkezője. Számomra kifejezetten idegesítő feje van. Egyedül Kirk Hammetről és Dave Mustaine-ről tudnám azt mondani, hogy helyesek (hát meg ugye Mustaine haja önmagában egy kuriózum), de nekem nem jön be ez a tucat metálhuszárklón külső (bár úgy alapjáraton ez a fajta metál sem).
2019. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sebastian Bach a Skid Row énekese nyilatkozta egyszer, hogy kölyökként meglátta a Metallica Kill Em' All lemezének a borítóját és a zenekari fotó miatt vette meg a lemezt, mert kiváncsi lett hogy ilyen csúnya emberek milyen zenét játszhatnak.


Amúgy nem nézett ki rosszul, de olyan jól sem. Átlagos.

2019. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira rocker!
2020. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZorPrime ***** válasza:
Az a félbundesliga-séró kegyetlen volt!
2023. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!