Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség a 3/4 és 4/4...

Mi a különbség a 3/4 és 4/4 akusztikus gitárlnál?

Figyelt kérdés
Ugye a méret kívül. Hangzásban mivel másabb?

2019. aug. 23. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Halkabb, kevesebb a mély és a dinamika is.
2019. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kevesebb mély nagyon érezhető?
2019. aug. 23. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Én amúgy nagyon szereten a 3/4-es gitárokat. Szerintem egész jó hangjuk van. Kicsit halkabb is talán de ez sem lényeges
2019. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jolvan. És tudna valami oldalt vagy youtube csatornát mondani ami segítségével megtudok tanulni gitározni?
2019. aug. 24. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a tabokra vagy kíváncsi (én úgy tanultam meg gitározni, mondjuk elektromoson) akkor a songstert. Ott mutatja mit kell fognod, és a ritmust is lejátsza, így tudod követni. Vagy Marty Scwartz youtubeon, dalokat mutat meg és játszik. Csak ehhez is angol tudás kell. Meg egy másik angol (talán) Jason (vagy valami j betűs, de több nem olyan régi kérdésnél fent van a neve, rád hagyom hogx kikeresd, vagy ha valaki tudja).
2019. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2019. aug. 27. 02:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valamiben tudok segiteni, nyugodtan irj privatot
2019. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!