Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Imagine Dragons a Monster...

Az Imagine Dragons a Monster című számukat miért nem adja elő a legtöbb koncerten?

Figyelt kérdés

Ez a kedvenc számom tőlük. Számos koncertet visszanéztem YouTube-on, sehol nem találtam egyikben sem a Monstert. Ha kifejezettem "Monster live" -ra keresek akkor nyílván előbukkan csekély számban, de még úgysem.


Mi lehet ennek az oka? Valaki tud valamit erről?

Jogi dolog?


Válaszotok előre is köszönöm!



2019. szept. 8. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer megkérdezted, meg is válaszoltam. Mi nem volt benne érthető?
2019. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neharagudj, nem láttam. Kiírtam már egyszer a kérdést, véletlen rossz témakörbe, azt töröltem. Kiírtam ismét, de mielőtt láthattam volna a válaszod, egy moderátor eltávolította a második kiírásom, mert elméletileg már egyszer ki volt írva.
2019. szept. 8. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, értem, bocsi. Tapasztalat alapján felteteleztem, de tevedtem. :)

Szóval azt írtam, hogy általában ezek szoktak lenni az okok, ha egy előadó nem jatszik egy számot:

- nem szereti/nem szeretik a tagok

- meghaladja a képességeit (peldának okáért a Coldplay azért nem adja elő az egyik legjobb számát, Hardest Partot, mert baritonként Chris Martinnak túl magas)

- nem elég közkedvelt, a túlnyomó többség nem azt igényli

2019. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!