Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan program, ami tud...

Van olyan program, ami tud gitárszólót írni?

Figyelt kérdés
Pl zongorára van az EZkey, dobra az EZdrummer, de gitárra nem találtam semmi ilyen programot. Kezdő gitáros vagyok, és egyelőre nagyon gagyi szólóim vannak. Nagy segítség lenne, ha tálalnék ilyen programot.

2019. okt. 11. 00:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs.
2019. okt. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Fl studio-t használok Guitar Rig + Kontakt 5-el.

elég realisztikus hangzásttudsz belőle kihozni


https://www.youtube.com/watch?v=m8U1AtjypL4

2019. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: köszi, ez is nagyon hasznos. Olyan program kellene még, ami tud valamilyen gitárszólót generálni egy adott skálán, tehát ergo a gép írja meg.
2019. okt. 11. 13:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ismerek ilyen programot.

Ezer és egy dologtól függ egy szóló, hogy milyen hangkészletet használ, milyen ritmikát, milyen motívumokat stb stb.

Voltak/vannak próbálkozások, de...

2019. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Band in a box tud ilyet, de inkább csak jazz, blues, country stílusban.
2019. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: köszönöm, utánanézek.
2019. okt. 13. 14:14
 7/11 anonim válasza:
Ha még aktuális a válasz, akkor a guitar pro 5-öt tudom ajánlani! :)
2020. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még aktuális, igen. Ott hol van ez a funkció? Mármint ahol számítógép írja a szólót? Köszi.
2020. jún. 9. 09:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem sikerült még az AI zeneszerzéssel oda jutni, ahova egy random néger gyerek képes napi gyakorlással. De nagyon nem, még a közelébe se. Imprót ne is várj, egyszerűbb, ha te magad gyakorolsz. Meg mókásabb is, sokkal. Valami olyasmi is kellhet hozzá, amit kissé ügyetlenül a lélek szóval foglalunk össze. Az a kis megmagyarázhatatlan, nem evilági többlet, ami még csipetnyi fűszerként is külön világ, a panelba forrasztható dolgokon messze túl.
2020. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs zenekarom, autodidakta módon szerzek zenét magamnak, és sajnos nincs időm gitáron gyakorolni.
2020. jún. 9. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!