Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan program, ami tud...

Van olyan program, ami tud gitárszólót írni?

Figyelt kérdés
Pl zongorára van az EZkey, dobra az EZdrummer, de gitárra nem találtam semmi ilyen programot. Kezdő gitáros vagyok, és egyelőre nagyon gagyi szólóim vannak. Nagy segítség lenne, ha tálalnék ilyen programot.

2019. okt. 11. 00:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én se gitározok, de csináltam már full elektromos gitárszólamot impró szakasszal, és csak egy elég egyszerű midibillentyű volt meg némi szerkesztési rutin rá. Asszem Fruityban (régi FL Studio) a Slayer volt a forrás. Igen sokat kellett pofozni piano rollban is meg az automatizációt is, de mégsem annyit, mintha gitározni kellett volna megtanulni.


A módszer annyi volt, hogy felfütyültem pár elképzelést, amiből kiválasztottam a legkorrektebbnek tűnőt. Fütyülve sokat rögtönzök, valahogy mindig oda lyukadok ki fütyörészéssel, hogy feldolgozok fejben egy egyébként is nagyon jó klasszikust, és jöhet a szólózós rész, majd szigorúan az eredeti témák, újra szóló...

2020. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!