Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Thrash metal zenek?

Thrash metal zenek?

Figyelt kérdés

Porgos,black-thrash metal,albumok,zenek.

Ezekhez hasonlo kene :

Destruction-bestial invasion,invincible force

Sodom - in the sign of evil

Sarcofago - inri



2019. okt. 12. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bandrás74 ***** válasza:
VEKTOR-prog thrash,MESSIAH-thrash lemezeik jók,aztán átváltottak death-re,TOXIC HOLOCAUST,BULLDOZER-első négy lemez zseni,LEGION OF THE DAMNED-death/thrash de talán,VOIVOD,ACCUSER-technikás thrash,EROSION-Mortal Agony-tech thrash,DEATH ANGEL-The Ultra Violence,KREATOR-Endless Pain,Pleasure to Kill,SLAUGHTER-Strappado,AXEGRESSOR finn thrash,...
2019. okt. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.Hallgasd mar meg amit irtam,k u. Rvaramas xdd

Bocs de ez nem jon be.

2019. okt. 13. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Aura Noir

Bathory

Toxic Holocaust

Deströyer 666

Mörbid Carnage

Bestial Mockery

Necrodeath

2019. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ketzer (főleg a Satan's Boundaries Unchained album), Nifelheim, Ragehammer, Midnight, Evil Invaders, Abigail, Hatchet, Forbidden, D.R.I., Lich King, Lowest Creature, Distillator, Violator, Municipal Waste, Toxic Holocaust, Bio-Cancer, Iron Reagan, Vio-lence
2019. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel említetted a Sodomot felül ezért lehet hogy már ismered de én tőlük a Nuclear Winterre vagyok mostanság ráakadva
2019. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Slayer, Testament, Exodus, Sepultura (régi albumok főleg), Megadeth, Metallica, Toxic Holocaust, Power Trip, Iron Reagen, Municipal Waste, Vio-Lence, Xentrix, Nuclear Assault, Suicidal Angels,

Magyar thrash: Akela, Moby Dick

2020. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!