Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Dobolásra rá lehet függeni?

Dobolásra rá lehet függeni?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdtem el dobolni tanulni, most még csak itthon gyakorló gumilapon dobolok, de valamiért nem tudok vele leállni. Mindíg ha bekapcsolok egy zenét, akkor nem bírom ki, hogy ne hozzam ide a gumilapot és a dobverőket és ne kezdjek el dobolni a zenére. Mindíg tiszta vízhólyag a kezem, most direkt leszedtem egyet, hogy fájjon és ne tudjak dobolni, de még így is csinálom, csak direkt úgy fogom a dobverőt, hogy ne érjen ott hozzá az ujjamhoz. Ez normális? Másnál is van így? :D

2019. okt. 14. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a gitározzással vagyok így. Ha akár csak egy pár percre is ne vegyem a kezembe a gitárt, már rendesen érzem hogy hiányzik. Ugyan az lehet mint a számítógépes függőség. De nem hiszem hogy rossz lenne, amíg nem megy más rovására
2019. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, h dobolni kesztyűben szoktak? Nézd meg egy hangszerboltban a dobos kesztyűket. Vagy keress rá neten.
2019. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és nem kell vele leállni. Minek? Ha van jobb dolgod úgyis leállsz, és azt csinálod. Ha meg nincs akkor ugyan minek abbahagyni.
2019. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, majd tervezek kesztyűt venni.
2019. okt. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!