Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxra úgy is rá lehet...

Xanaxra úgy is rá lehet függeni, függővé lehet válni, ha valaki nem állandóan szedi és csak 0,25 mg-osat?

Figyelt kérdés
Szóval csak úgy néha, amikor rátör a pánik
2017. febr. 17. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy fogalmaznék, hogy minden tudatmódosító szerre rá lehet szokni. Tök mindegy hány milligrammosat szedsz és milyen időközönként. A dohányos sem úgy kezdi, hogy 1 nap elszív 2 doboz cigit. De a vége ez lesz.

Mert megnyugtat... persze, a nagyobb stressznél rágyújtok... Bazeg... ez megnyugtat. aztán már kisebb stressznél is rágyújtok, hogy ne legyen nagyobb stressz belőle.... Aztán már csak úgy rágyújtok, hogy ne legyek stresszes. És paff... függő vagyok.

Soha nem szedtem ilyeneket, pedig hidd el, lett volna rá szükségem néha... Lehet azért mert dohányzom :D

2017. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jeverezi ***** válasza:
0,25 mg-t le lehet tenni egyik napról a másikra. Én 0,75 mg-t szedtem naponta 3x0,25-öt és egyik napról a másikra abbahagytam semmit nem tapasztaltam, sőt még frissebb és élénkebb is voltam miután nem szedtem mert lenyugtatott!
2017. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek megvan a tikkje, hogy mire tud rászokni... Hallottam már olyat, hogy valaki 4 évig rendszeresen dohányzott, és gondolt egyet és lerakta... Nem is hiányzott neki. Na én 4 év után is kínkeservvel tudtam volna.

Ugyan ez a drogok meg a pia is... na meg a gyóügyszerek

2017. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 0,25mg-al kezdtem és már csak 9meg-al tudok aludni úgy, hogy az 1mg-osat és a 2mg-os SR-t egyszerre használom. Minden egy kis dózissal kezdődik, a xanax pedig egy olyan ugródeszka, ami hamar a függőjévé tesz. Ne szedd.
2017. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!