Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok 15000-25000 Ft...

Tudnátok 15000-25000 Ft között olyan vezetéknélküli fejhallgatót ajánlani amely szép, természetes mély, közepes, magas tiszta hangzással rendelkezik az árához képest? .

Figyelt kérdés
Ami még fontos lenne az a hosszú üzemidő, és a jó anyaghasználat. Ami még érdekelne az az lenne hogy egy vezeték nélküli fejhallgatóval lehet rádiót hallgatni ha a telefonban van beépített rádió ?. Szóval nem úvy hogy neten keresztül.
2019. nov. 5. 16:05
 1/2 anonim válasza:

Szerintem érdemesebb lenne a keresőt használnod, ahol tudsz véleményeket, értékeléseket, és akár összehasonlításokat is elemezni! Azért felsorolok egy pár készüléket, amikkel én talán szemezgetnék:

JBL tune 500 BT [Ilyen van nekem is, nagyon szeretem]

JBL C45 BT (JBLC45BT)

JBL synchron E40BT

JBL E45 BT

Sony MDR-XB650BT

Pioneer SE-MJ561BT

Panasonic RP-BTD10E

Panasonic RP-BTD5E-K

Scullcandy Grind Wireless


Én JBL-t vennék egyébként, szerintem az E40BT-t kék színben! :) Ezek alapvetően hosszú üzemidőjűek átlagban 16-órát vígan kibírnak. Headsenként is működnek, és a rádió is természetesen a fejhallgatóról kerül lejátszásra. Az anyaghasználat nem lesz ebben az árkategóriában kiemelkedően jó, alapvetően kényelmesek és megkímélve sokáig használhatóak.

2019. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sennheiser HD 4.40 BT
2019. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!