Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn lesz egy hete hogy 11...

Hétfőn lesz egy hete hogy 11 hetes terhesen missed ab. műtétem volt. Aznap du. elég erősen véreztem de másnaptól már csak erős barnás tisztulás volt. De tegnap este óta ujra mint egy jó közepes mentruációnál ugy vérzek. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Egy ponton pedig a műtét óta szúró fájdalom is van egészen lent a hasamban,pláne mikor wc-re kell mennem. Másnál is volt így?
2008. okt. 12. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem normális, de azért felhívnám a dokimat a biztonság kedvéért.
2008. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is elment egy babám, igaz ő csak 7 hetes volt. Nekem is kellett utána műtét, majd utána még 2 napig barnáztam, aztán semmi. A dokihoz kellett mennem kontrollra a műtét utáni 10. napon és azt mondta, hogy 4-6 héten belül meg kell majd jönnie a menstruációmnak, ha nem akkor ad majd egy gyógyszert, ami meghozza. Szerencsére nekem nem kellett gyógyszer, mert 5 hétre a műtétre megjött.

Saját véleményem szerint hívd fel a dokid, szerintem nem normális, hogy vérzel!!!!

2008. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt műtétem :(

Szerintem menj vissza a dokihoz, mert ha újból vérzel, akkor lehet, hogy maradt valami benn! Nekem azt mondta a doki, hogy ha vérzek, vagy lázas lennék menjek vissza! Ne húzd, mihamarabb menj!!

kitartás!

2008. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!