Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem természetes...

Hogyan szőkítsem természetes háztartási anyagokkal a hajam? Most közepes picit sötétbarna színű de nem szeretném festetni. Mit csináljak hogy szőke legyek vagy esetleg sötét szőke?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

fodrász általi szőkítés nélkül nem leszel szőke,sem sötétszőke,ha eredetileg barna a hajad.nem ajánlom,hogy otthon kísérletezz,hiszen ezek a természetes praktikák először a hajvégeidet fogják kiszívni,és elég érdekesen fogsz kinézni,ha a sötétbarna hajad vége szőke.szóval szerintem vágj bele a világosításba,bár nem tudom,mennyire sötét az a sötétbarna.

de ha nagyon akarsz,próbálkozz citromlével,tojás sárgájával,vagy kamillás főzettel.én ebből az előző kettőt próbáltam,beválik,de barátnőktől hallottam,hogy ők kamillát használnak.valamint én szőke hajra való samponnal mostam,ez is világosított rajta egy kicsit.most melírozva van,meguntam itthon kínlódni vele.


visszaolvastam,az eleje talán egy kicsit bunkó hangvételű lett,ne haragudj,nem annak szántam,de nagyon fáradt vagyok,nincs türelmem átírni.

2014. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. júl. 26. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!