Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes egyedül koncertre menni?

Érdemes egyedül koncertre menni?

Figyelt kérdés
Tankcsapda koncertre szeretnék elmenni ami most lesz Győrben, de sajnos nincs nagyon kivel. Imádom a zenekart. Mennyire érdemes egyedül elmenni?
2019. nov. 8. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam már egyedül. Jól éreztem magam.
2019. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam egyedül menni koncertekre, jövő nyáron is egyedül megyek Varsóba Rammsteinre. Szerintem nem gáz, én csaj létemre sem bánom, hogy nem jön velem senki, mert a koncerten úgysem a társaságra figyel az ember, ha jó a zene meg az előadó, akkor el tudja szórakoztatni a közönséget és lehet együtt tombolni ismeretlenekkel :)
2019. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz,de én nem mernék. Nem is a koncert maga,mert a lényeg ugyis a jó zene,ahjoz nem kell társaság,hanem utána este egyedül hazamenni..

De én 158cm-es csaj vagyok..félek megmondom őszintén. Volt már,hogy majdnem megerőszakoltak, majdnem elraboltak etc.

Legutóbb mikor egyedül kellett buliból hazamenni,nem sajnáltam Taxival menni,mert félek. Szerintem azt oldd meg,hogy vagy menjen érted valaki,vagy tegyél félre taxira. Amilyen világ van én nem kockáztatnám meg,hogy megtámad valami elmebajos vagy épp egy csapat ork,hogy kiraboljon/megverjen.

2019. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Én úgyszintén 158 centis nő vagyok, tehát igen, ez valóban számít az esetünkben, hogy a hazaút biztonságos legyen. Ha úgy adódik, én is inkább rászánom a pénzt a taxira. De egyszer voltam egy olyan zenekar koncertjén is (nem magyar), akiknek a koncertjegyük aznapra tömegközlekedési menetjegyként is érvényes volt, és ezt nagyon jó dolognak tartottam, mert a sok fiatal (főként lányok) nem is próbált így gyalog hazamenni.

2019. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!