Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti elmennétek egyedül egy...

Ti elmennétek egyedül egy slipknot koncertre?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy egyik ismerősöm se tud velem eljönni a február 4-ei koncertjükre.Eddig még sajnos nem találtam olyat aki szereti a slipknotot és el tudna velem jönni.

2019. aug. 28. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert a slipknot pózer banda
2019. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltam már egyedül hasonló koncerten (Tristania). A világon semmi gond nem volt.

Akkor hát miért ne?

2019. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja hogy pózerbanda, de még mindig jók, például az új albumuk az egyik legjobb albumuk.
2019. aug. 28. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is egyedül megyek, ha kiemelt állójegyet veszel, akkor mehetünk együtt, ha gondolod.

De amúgy egyedül sem gáz menni, a 2015-ös koncertjükre én is egyedül mentem, pedig csak 14 voltam akkor.

2019. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.válaszoló:írtam privát üzit.Amúgy honnan mész a koncertre?
2019. aug. 29. 16:18
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éve egyedül mentem.
2019. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jòhogy 🤟🤟🤟🤟🍻🏴‍☠️
2019. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is egyedül mentem múltkor egy koncertre, igaz az magyar együttes volt, nem külföldi, de voltak ott is közel tízezren, ha nem többen. Vigyázni nem árt, de általában azt vettem észre, higy a rock és metál zenekarok koncertjein nagyjából barátságos jófej összetartó közönség van, peryze nem árt résen lenni. Én pogóba is vadidegen emberekkel jól össze tudtam már haverkodni nem egy koncerten. Szóval megoldható egyedül is h jól érezze magát valaki.
2019. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen én is ezt gondolom. Én a fezenen voltam az arch enemy koncerten(svéd melódikus death metál) és ott bár nem egyedül voltam, viszont akikkel mentem azok más koncert miatt mentek, tehát nem voltak fanok mint én és az arch enemy koncert alatt összebarátkoztam néhány olyan emberrel, akik ugyanannyira szeretik a bandát mint én.
2019. szept. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!