Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Billie Eilish velemenyek?

Billie Eilish velemenyek?

Figyelt kérdés

Akar a zenejerol, stilusarol, szemelyisegerol. Barmi johet :)

+ aki tud kedvenc szam :)

Koszi!



2019. nov. 10. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Tulhipe-olt, autotune-os semmi extra felkapott előadó, aki nem tudom miért divat. Szerintem nem tudott semmi extrát eltenni az asztalra
2019. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
*letenni
2019. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Túlhipeolt fős, amúgy a csajnak jó hangja van, de a zenei értékelhetetlenek.
2019. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Bármekkora propaganda áll mögötte, én nem bírom.

A korához képest egyáltalán nem érett, - annak ellenére, hogy nem egy pasizós plázap*csa, mint a legtöbb kortársa, rendkívül nagyképű.

Ezzel a sátánista zombi stílussal akarja felhívni magára a figyelmet, mert szerinte ez “érdekes” és “különleges”.

Akinek ilyen jellegű problémái, szuicid hajlamai vannak, az általában nem tárja ezt a publikum elé, és nem különôsebben büszke rá, mert valóban szenved. De ő élvezkedésből csinálja az egészet, mert azt gondolja, “menő” és különleges, ha egy tizenéves csitrike női Marilyn Mansonnak képzeli magát.

Tudom, nagyon sokan mondják, hogy Billie beteg, tourette szindrómás, és gyakran random káromkodási ingerek jönnek rá.

Viszont szerintem az lenne az ideális, ha a fiatalok nem mentális beteg “Horrorkákat” hallgatnának, hanem egészséges lelkületű előadókat.

Továbbá hangilag sem egy nagy durranás.

Semmi képzettség, különlegesség nincs a hangjában, csak dörmögni, folytani és hörögni tud, mint egy medve.

Autotune nélkül semmilyen magassága sincs.

Nem azzal van a bajom, hogy mély hangja van, hiszen nem lehet mindenki csilingelő koloratúrszoprán, de hangilag sokkal jobb előadók vannak nála, akiket negyedennyire sem sztárolnak.

A csaj pszichiátriára való, nem show businessbe.

2019. nov. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Alapból nem lenne vele bajom, bár nem szeretem a suttogós, modern indie-t meg a kilencvenes évek kukazsák ruháit. De az, hogy mindenki egyszerűen isteníti, és ha én azt mondom, nem szeretem, mindjárt a torkomnak ugranak a fangörlök... Úgy odavannak, hogy "mennyire gyönyörű" (??), olyanokat hallok lányoktól, hogy "miatta lettem biszexuális"...
2019. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem fogom megérteni, hogy miért nyalják ennyien a seggét. :( Mondjuk a mai világban már semmi nem lep meg, ahol az ilyen Cardi B kaliberű előadók kapnak Grammy-díjat.
2019. nov. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem leginkább csak a fanjairól van véleményem. Ha csak egy rossz szót mersz rá mondani már letámadnak ezrével a hülye pszichofanjai, hogy ne utálkozz te r*hadék, stb. Pedig csak mit írok? Azt, hogy nekem nem tetszik, amit csinál. Mi ebben a rossz? Ők meg persze mást sem tudnak hallgatni, csak is Billie, csak is Eilish, csak is Billie Eilish és senki más, mert mindenki más sz@r... Ezeket hívom pszichofanoknak. Én nem vagyok senkinek a fanja, senkiért sem rajongok, én nem az énekest nézem sosem, egyrészt mert nem ismerem őket, az interjúk meg semmit nem mondanak el róluk, mert bárki mondhat bármit. Én egyszerűen csak a számot nézem. Ha van egy szám, ami tetszik, azt hallgatom, ennyi. Billie-től is van egyébként egy szám, amit kifejezetten szeretek, de ennyi, attól még nem fogom minden számát szeretni, főleg nem magát az énekest. 16/L
2019. dec. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

És az a legviccesebb, hogy most pont azok a koslatós plázás r*bik istenítik Billie-t, akik még pár évvel ezelőtt feszülős sztreccsgatyát, csak és kizárólag Kardashian copfot viseltek, halálra nevették magukat a Billie féle, 3x nagyobb méretű “ízléstelen” melegítőt viselő embereken.

Kíváncsi vagyok, miután lecseng az ő divathulláma, hány “valódi” rajongója lesz, akik nem csak azért hallgatják, mert aktuálisan menci.

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem csak egy tehetségtelen csitri, aki a bátyja nélkül sehol nem lenne. Ja, és ráadásul még buta is szegény. Egy a sok ezer közül, szóval én sem értem ezt a nagy felhajtást körülötte, de majd 2-3 év múlva már el lesz felejtve legalább, hogy valaha is létezett. :)
2019. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon szeretem. A kedvencem a mostani dala Everything I Wanted.


Imádom a személyiségét és a dalait is. Klassz lány, és tehetséges.

2020. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!