Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik előadók...

Szerintetek melyik előadók fognak jönni a 2020-as Szigetre?

Figyelt kérdés
Twenty Øne Piløtsnak nagyon tetszett úgyhogy ők szinte biztos, Yungblud is valószínű visszajön, és kezdem látni hogy sokan írják Billie Eilisht. Szerintetek kik fognak jönni, illetve kit tudni biztosra?

2019. aug. 16. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Foo Fighters remélem hogy visszajönnek. Idén nem volt alkalmam kimenni, de jövőre biztos hogy ott lennék
2019. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ritkán jönnek ugyan azok a fellépők (nagyok) egymást követő éven. Ennyit segítek de nézzetek vissza pár évvel ezelőtti fellépőket
2019. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Billie Eilish-t most lenne jó hozni.


Ha a Sziget tényleg nagyvonalakban tervez, akkor el kell hozniuk Ariana Grande, Khalid, Imagine Dragons, stb. közül pár nevet akár jövőre. Bár az más kérdés, hogy a tömegnyomorral is számolnia kéne a fesztiválnak, ráadásul rengeteg fiatal lesz kint ezeken. Ahogy írtabb fentebb az ID-t, akár visszatérők is lehetnek.


Most nagyon írják a Foo Fighterst a koncertjéről, így akár az ismertebb rockzenekarok is megfordulhatnak: Metallica, Iron Maiden, AC/DC és társaik.



Személy szerint nagyon örülnék még Eminem-nek, soha nem járt még itt, de ő nem valószínű. Lady Gagára is kíváncsi lennék, de ő meg pláne nem valószínű. Jó lenne, ha nem erőltetnék ezt a DJ-vonalat, arra azért lett kitalálva a Balaton Sound. Egy hangszeren játszó sztárénekesre többen lennének kíváncsiak, mint egy sztárDJ-re. (Martin Garrixen nem volt teltház tudtommal.)

2019. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

OFF:

Miből gondolod hogy a TØP-nak annyira tetszett hogy vissza is jönnek ? Hat teszett is nekik, az nem rajtuk múlik, jönnek ha hívják őket.

Én valószínűbbnek tartom hogy VOLT-ra hívnak vissza ilyen "nagyobb" előadókat, majd 1-2 év szünet és megint.

2019. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

De a TØP az egyik kedvencem , és a szívem szakad meg jogy nem tudtam kimenni rá, remélem valamelyik fesztiválra visszajívják őket.


Eminem vagy NF-re én is kíváncsi lennék.


Visszatérve, ha ha kint jártál a TØP koncerten, privátban , akár itt, írj légyszíves hogy milyen volt !Szóltak a közönséghez magyarul? Mi volt a setlist? Elôre is köszi!!!:-))))))

|-/

2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A TOP valószínűleg nem fog visszajönni jövőre, de szerintem innentől kezdve az europe tourba biztosan besűrítenek minket is, mert tényleg tetszett nekik, see you soonnal köszöntek el, meg kérdeztek minket is hogy szeretnénk-e hogy visszajöjjenek, tyler is sokat mosolygott stb.

Amúgy a koncert meg iszonyat jó volt, magyarul sajnos nem mondtak semmit, de nagyon nagy hangulatot csináltak (bár erre rádobott az is hogy kedvenc bandám, ha szar lett volna is tetszett volna lol).

Setlistben 17 szám volt (de gyorsan elment, még hallgattam volna órákon át), nagyrészt trenchesek, jumpsuit, levitate, cut my lip, the hype, chlorine, my blood, morph,a vesselről volt a holding on to you, trees és a car radio, blurryfaceről stressed out (obviously), WDBWOTV, lane boy és ride, ezen kívül heathens, josh drum battle meg jump around cover.

ha még van kérdésed nyugodtan írj |-/

2019. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ismeretlenke222 ***** válasza:
100%

Hát én nagyon remélem hogy Billie Eilish jön ❤️🥺.

(én tuti ott leszek a koncerjén /ha jön Magyarországra/🥰😍)

2019. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4

Onnan, hogy mondták :D Tyler nem tudom hányszor elmondta hogy mennyire szép az ország, és hogy mennyire tetszik neki ez a fesztivál. Sokszor rá is csodálkoztak a tömegre és hogy tudtuk a szöveget, gondolom nem vártak ennyit az országtól. Konkrétan kimondta, hogy nagyon szeretnének jövőre is visszajönni. Tudom hogy nem csak rajtuk múlik, de ha jól tudom 70k+-os tömeg volt náluk, és sokan csak miattuk jöttek el arra a két órára (köztük én is). A szigetnek csak bevétel lenne ha újra meghívják őket, szerintem.

2019. okt. 24. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!