Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik idén kijött zene volt...

Melyik idén kijött zene volt számotokra a legjobb? Melyik szintén idén kijött zene volt szerintetek a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Lettek új nagykedvencek? Mi volt az év legnagyobb csalódása nektek?


Bármilyen műfajból jöhet!



2019. nov. 17. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ákos albuma elég jó lett.
2019. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, volt egy szörnyűség, ami után napokig nem tértem magamhoz:

Dér Heni, Lotfi Begi, Zoltán Erika, Curtis: Casanova


Kegyetlen. Silány, szánalmas, nevetséges.


Mostanában sokat megy a rádióban Dánielfy Gerő száma, ami elsőre lehúzó, de amúgy nagyon jó szövege van. Ahogy rákerestem, látom, hogy tavalyi eurovíziós dal, fura, szerintem most kapták fel. Vagy eddig is ennyit játszották?


Meg nagyon fura, idétlen, de mégis fülbemászó, és ott marad az agyadban a Bagossy Brothers Olyan Ő c. száma. Legalább nem tucatzene.

2019. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nagyon sok jó zene jött ki idén, igaz hogy amik az előző félévben voltak felkapva, már nem is emlékszem rájuk :D

Nekem Post malone&Ozzy Osbourne&Travis Scott-Take what you want (illetve az egész Hollywood's bleeding) vitte az évet. Igaz hogy Maroon5 Memories is dobogós.

A legrosszabb pedig valóban a már fent említett Casanova. Inkább tűnik paródiának :D

2019. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, most hogy mondja az egyik válaszoló a BB-t.

Na, az az a zene, hogy hányok tőle.

2019. nov. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsotyó007 válasza:
A Bagossy rohadt jó!
2019. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!