Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hollywood Undead kiemelt...

Hollywood Undead kiemelt állóhely?

Figyelt kérdés

Kiemelt állóhelyes jegyet vettem, de ez lesz életem első koncertje és szeretnék egy kis segítséget XD


Kb mikor érdemes érkezni?

Mennyire szokott ott nagy tömeg lenni?

Tényleg hamarabb beengedik az ilyen jeggyel rendelkezőket?

Illetve már bizonyos szempontból mindegy, de miben különbözik a kiemelt és a sima állóhely?

Előre is köszi mindenkinek:)



2019. nov. 24. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak VIP jegynél van külön beengedés. Ha első sorban szeretnél lenni, akkor kapunyitás előtt pár órával érdemes ott lenni. A kiemelt álló közvetlenül a színpad előtt elkerített rész. Aztán van egy folyosó mögötte kordonnal elválasztva, utána jön a sima álló.
2019. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját élményem: arénás kiemelt állójegyes koncertre kapunyitás előtt 1,5 órával érkeztem, ami későnek számít. Kis csoportnyi piknikező hardcore fanokon kívül más nem volt, a "casual fanok" jóval utánam érkeztek, ekkor lett elég nagy a tömeg. Kapunyitáskor mindenki elkezd berohanni, lökdösni az első sorokért és itt a lényeg: a becsekkolás gyorsasága a kulcs, hiába települtél ki aznap reggel a jó helyért, ha a jegyedet nem tudod lehúzni elsőre és a táskádat hosszasan nézik át. :D
2019. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!