Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg nagyon rossz a hangom?

Tényleg nagyon rossz a hangom?

Figyelt kérdés

Szóval itt lenne egy kis demó amiben a szöveget ne nagyon figyeljétek, csak egy kis demó: Na szóval komolyra térve nagyon kötődöm az énekléshez és kíváncsi vagyok hogy jó e a hallásom és valóban szörnyű vagyok:D

Viszont valaki azt mondta nekem ha megtanulnám a helyes technikákat akkor egész jó lennék:-


Link: [link]



2019. dec. 7. 23:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De egyébként hozzáfűzném hogy nem túl jó "körülmények" között vettem fel így ez is közrejászhat bár szerintem nem kell magyarázkodni:/
2019. dec. 7. 23:07
 2/12 anonim ***** válasza:
En nagyon nem ertek hozza, de sztem semmi hangod nincs.
2019. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj meg, de szerintem ez borzasztó hamis. Ráadásul nem is a Te hangmagasságodhoz illő, ezért ez még tovább ront az egészen.
2019. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem rettenetesen borzalmasan nagyon rossz,de nem jó :(
2019. dec. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nem akarok bunkó lenni de max a zuhany alatt énekelj.

Persze vannak nálad sokkal rosszabbak de éppen hogy csak még az elviselhetőség alsó határát súrolja. a jótól pedig nagyon messze van.

2019. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel letörölted a videót így nehéz lesz véleményt mondani :D
2019. dec. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nincs érzéked hozzá. Én azt tapasztalom, hogy akinek nincs meg az alap hallása, ritmuserzeke a vérében és ráadásul nincs szép hangszíne nem lesz sosem jó.

Engedd el rengeteg más dolog van amiben jó lehetsz. :)

2019. dec. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Mivel a videó törölve lett, nem tudok konkrétan hozzászólni, így az eddigi megjegyzésekből indulok ki. A hangod adott, a határait nem tudod túllépni, de az énektechnika, hallás, ritmusérzék fejleszthető. Egyéni, hogy kinek meddig tart, de bárki meg tud tanulni jól énekelni, aki akar. Egy jó tanár csodákra képes. Ezt mind tapasztalatból mondom. Ismerek valakit aki a semmiből 8 hangképzésóra után színpadra állt, ma már rendszeresen fellép. Szóval nem lehetetlen, ha elég elszánt, kitartó és ügyes vagy, meg persze ha kifogsz egy jó tanárt, mert sajnos nem mindegyik jó.
2019. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Már megint itt az opera énekes... :D
2019. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen, én... Problem? Majd ha végigcsinálod ezt a folyamatot és lenyomsz egy műsort a teltházas színházteremben, akkor komolyan veszem a véleményed. Addig viszont marad az enyém.
2019. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!