Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az mennyire gáz, hogy '60-as,...

Az mennyire gáz, hogy '60-as, '70-es évekbeli szàmokat hallgatok Billie Eilish meg ilyen ma divatos zenék helyett?

Figyelt kérdés
16/f

2019. dec. 9. 22:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#10 Nem azt kérdeztem ki szereti a szart. Ahhoz mindenkinek meg van a joga, csak ne hangoztassa. Ha neked tetszik egy olyan zene, ami egy egysejtű összetettségével vetekszik, te dolgod, csak engem nem érdekel.

2019. dec. 26. 13:02
 12/19 anonim ***** válasza:
66%
#10 a dalszöveget nem ő írta, hanem a bátyja, és a videóklip sem az ő érdeme. hányinger, hogy milyen könnyen megvezethetők az emberek manapság :D
2019. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Itt vagyok én: imádom a "mai divatos zenéket"=most gyártott jó zenéket, de a régi zenéket is szeretem.


Nem a korszakon van a hangsúly. Azt hallgatsz, amit akarsz. Nem gáz. A zene az zene, lényegtelen ki csinálja, mikor vagy hogyan, ha neked tetszik.

2020. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

12es


Szted Beyonce, Lady Gaga, Ariana Grande vagy mondhatnek mast, ok mind maguk irjak a szamaikat, aztan a dalt is hozza, aztan rendez maganak egy klipet, aztan maga adja ki a dalt?


Egyebkent Billie Eilish sosem hasznal autotunet, es kozosen keszitik a dalait a batyjaval. Nem arról van szó hogy mindent megcsinálnak neki, o meg csak felenekli.


Érdemes meghallgatni a Six feet under szamat amit eloben enekelt. Na az studio minoseg. Nem lehet belekotni es 15evesen enekelte.



Nem muszaj szeretni, en is kerultem decemberig, aztan lass csodat, veletlenul belefutottam youtuboen es azota abba sem tudom hagyni, pedig mondjuk tavol all garrixtol, a chainsmokerstol a stilus.

2020. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 és miért olyan nehéz egyedül dalszöveget írni? xddd bocs, de én ezt nem tudom tehetségnek hívni
2020. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 vigyázz, mert Billie Eilish seggét nyaló barátunktól majd jön "csinálj jobbat" válasz :)
2020. jan. 5. 16:58
 17/19 anonim ***** válasza:
36%

A zeneipar nem ugy mukodik ahogy ti gondoljatok. Egyaltalan nem jellemző hogy a sikeres eloadok mind maguk irjak a szovegeket es a zeneket. Tehát ti olyan miatt szoljatok le Billie Eilisht amit amugy senki sem csinál.


Rengeteg mai zene van amit eredetileg megirtak egy vilagsztarnak o visszautasitotta, majd valaki mas elenekelte es slager lett belőle. Tehat az hogy nem 100%ban maga irja a dalait nem lehet kritika targya, hisz szinte senki sem igy teszi.



Es hogy miert nem maga irja a szamait? Vagy csak részben? Nem tudom. Ha van valaki aki jobbat ir mint amit o tudna, akkor miert ne hasznalna ki?


Mint mondtam, nem kell szeretni, nem vagyunk egyformak. En peldaul irtozom az ilyen majka fele zenektol vagy ugy un bloc minden magyar zenetol, de nem zavar ha mas ilyeneket hallgat.


En probaltam konstruktivan vitazni es ervelni, de kicsit tultoltatok a szemelyeskedes iranyaba.


Hallgasson mindenki olyan zenet ami tetszik neki, ennyi. Engem megvett a zenejevel a csaj, es ez akkor is igy lesz ha innentol csak studioban enekli fel a dalokat es meg ennyit sem tesz hozzá tarsszerzokent. (mert nagyon konnyen meg lehet nezni melyik dalaiban volt pl tarsszovegiro a batyjaval)

2020. jan. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben egyedül akkor előadó valaki, ha nem csak énekel, hanem dalszöveget is tud írni. Sok embernek van jó hangja, szóval nálam ennyi nem elég ahhoz, hogy megvegyenek. A legtöbb világsztár nem saját magának írja a dalszöveget, de most Billie Eilish-ról van szó, nem a többi énekesről. Azt sem értem, hogy miért olyan jó, ha másnak a gondolatait énekeljük el. Ez az egész nem az önkifejezésről kéne, hogy szóljon? Én képtelen lennék olyan szöveget dalolászni, ami nem az én érzéseimet fejezi ki. Azt meg egy szóval sem mondtam, hogy nekik kell mindent megcsinálni, de legalább az írást vállalják már be, ha ennyi ember nyalja a seggüket.
2020. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Te még tudod mik a jó zenék amik tényleg mondanak is valamit,és nem arra ösztönöznek hogy drogozz,azt verd magad a földhöz mint ez a Bilifejű retek! (igen direkt!!)
2020. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!