Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire lehet számítani egy Guns...

Mire lehet számítani egy Guns N' Roses koncerten?

Figyelt kérdés
Idén újra eljönnek Európába és mindenképpen szeretném őket megnézni élőben (vagy Bécs vagy Prága), de soha nem voltam még nagyobb koncerten. Van olyan jegy, ami a "stage 1" elé szól, korai beengedéssel, valószínűleg ilyet fogok venni, viszont 156 cm vagyok és félek, hogy még így se fogok látni rendesen. Arra gondoltam, hogy vennék egy magassarkú bokacsizmát és abban mennék. Mennyire biztonságos ötlet ez? Mennyire lesz nagy a tolakodás?

2019. dec. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lesz tolakodás a színpad előtti rész elég mozgalmas. A magassarkúval vigyázz egy koncerten, könnyen bokatörés lehet a vége, inkább egy kicsit mögötte állj meg ha nem akarsz táncolni/pogózni.
2019. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pogózni biztosan nem, inkább csak táncolni szeretnék. Köszi a tanácsot :) akkor szerinted sima cipőben mennyi az esélye az én magasságommal, hogy látok is valamit a bandából? :D Gondolom az a típusú jegy, amit fentebb leírtam konkrétan a színpad elé szól és csak a kordon választ el.
2019. dec. 15. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Küzdj meg az első sorért, és akkor nem lesz probléma.
2019. dec. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!