Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Pogó, vagy első sor egy punk...

Pogó, vagy első sor egy punk koncerten?

Figyelt kérdés
Rock, metál, punk, ilyesmi koncerten hogy lehet megoldani, hogy lassabb számoknál, illetve buli közben pihiként az első sorban lehessek, a pörgős daloknál meg persze a pogóban? Elől csak akkor lehetek, ha 2 órával korábban ott vagyok? S ha kiállok pogózni, vissza tudok vajon menni?

2019. dec. 10. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Bár Alvin koncerthez még nem volt szerencsém, de valószínű hogy vissza tudnál menni, ha nem is a korláthoz, de a "második sorba" szinte biztos.
2019. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha erőszakosan visszatolakodsz akkor persze, de nem biztos, hogy díjazni fogják.
2019. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyit szerintem nem számít hogy 1 vagy 2-4sor. Főleg ha nagyrészt pogozol, 2-4 be meg könnyen lehet jutni
2019. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, ott simán meg lehet oldani ezt, de az csak egy kis klub, max 50 emberrel. Nagyobb koncerteken pogó közben a legnagyobb trúpankok is elfáradnak néha, akkor meg a színpad elé állnak. Szóval szerintem ez helyezkedéstől függ. Most egy nagy koncertteremben akár többszáz ember közt talán nehezebb megoldani. De ha ilyen koncertekre mész, a lassabb számokból nem lesz sok.
2019. dec. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!