Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket mennyire befolyásol...

Titeket mennyire befolyásol az adott zenéhez készült videóklip színvonala?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy vannak zenék, számok, amik nagyon tetszenek, de ha meglátom, hogy egy idétlen, színvonaltalan klip van hozzá, kiábrándulok a zenéből is. Csak nálam függ így össze?

A másik pedig, hogy nagyon sok klip olyan, mint egy drogos rémlátomás, semmilyen szinten nem kapcsolódik sem a zene szövegéhez, sem a dallamához, mintha csak össze lenne ollózva, ami éppen eszébe jutott a készítőnek és a legolcsóbb megoldás volt.

Igen, tudom, alkotói szabadság.



2019. dec. 31. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is összefüggés lenne a kettő között, de a látványért képesek mindent egy klipbe zsúfolni, így marad a lyrics-es verzió:D

Az alkotói szabadság pedig egyre kevesebb, ne menjünk el a videóklippekben megjelenő szponzorált termékmegjelenítések vagy márkajelzéssel ellátott ruhadarabok mellett.

2019. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem szeretem a klippeket megnézni. Csak akkor nézek rájuk, ha másnak linkelek egy zenét, hogy összességében lássam, hogy ugyanazt a hatást adja, mint nálam, teszem azt a bicón ülve.

Tehát befolyásolna engem is, ha azzal nézve hallgatnám először az adott dalt.

2019. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!