Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Titeket befolyásol az, hogy...

Titeket befolyásol az, hogy egy zenész milyen életet él, vagy milyen jellemű ember? Befolyásolja-e, hogy hallgatjátok-e őt/őket vagy nem?

Figyelt kérdés
Például Pataky Attila. Kiábrándultok-e az Eddából, amiatt hogy a frontember állandóan hülyeségeket magyaráz az ufókról, mert már nem százas, vagy ugyanúgy hallgatjátok a zenéjüket, ha szeretitek? Természetesen nemcsak az Eddáról beszélek kizárólag, az csak egy példa volt. Akármilyen együttesre vagy zenészre vonatkoztatva érvényes a kérdés.

2014. aug. 21. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
heh, szerintem kezdjük ott, hogy Pataky Attila nem zenész. az hogy zenész, az egy szakma. nehéz és összetett munka. Pataky csak egy pojácáskodó celeb.
2014. aug. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, nem érdekel, nem befolyásol ebben
2014. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért azt vitatnám, hogy Pataky nem zenész. Lehet, hogy már elég gyalázatosan viselkedik, de 20 évvel ezelőttig, szerintem a Sziklaszív című lemezig elég komoly dolgok kerültek ki az együttes kezéből.
2014. aug. 21. 23:58
 4/6 anonim válasza:
Nem. A legtöbb híres ember, lehet most zenész, író vagy költő elég szélsőséges életet él, de mi mégis szeretjük őket. Mint például Kurt Cobain, ő is drogozott és mégis sok embernek ő a példaképe és mi is felnézünk rá, mert ennek ellenére tudott valami maradandót alkotni. :)
2014. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az igaz, hogy a borzalmas Sziklaszívig viszonylag jó kis rockzenekar volt az EDDA, de Pataky-t már a miskolci időkben is mindenki körberöhögte.


utolsó: Kurt Cobainre nézzen fel akinek két anyja van. a nirvana volt a valaha létezett legkártékonyabb könnyűzenei formáció, kinyírta a glam metalt, kitolta a mainstreamből az extreme metalokat, megölte a hard rockot és úgy általában a korszak összes jó könnyűzenei műfaját. utat engedett a popzenei nyafogásnak és később az emóáradatnak, meg az összes azóta is létező gagyi alternatív rockzenekarnak. a nirvana tagjai olyan szinten nem tudtak zenélni, hogy még a hangszerüket is képtelenek voltak egyedül behangolni.

ha már mindenképpen léha művészt kéne mondani, akkor Charlie Parker.

2014. aug. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#5: Ez csak az én véleményem, én tiszteletben tartom a tiédet is, szerintem ízlésről nem vitatkozunk mivel kinek mi tetszik, ezért inkább veled sem szállok vitába.
2014. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!